Chrysler Group завершено виробництво автомобіля під назвою Dodge Caliber, який випускався з дві тисячі шостого року. Тоді це авто замінило Dodge Neon. Необхідно відзначити, що Caliber не придбав особливої популярності.

Середа, 06 січня 2016 00:40

Десять правил економії палива!

У наш час паливо для автомобіля стало дуже дорогим, за часів Радянського Союзу його можна було придбати буквально за копійки.

Середа, 06 січня 2016 00:38

Електрокар під назвою nissan leaf

Навколо електрокара під назвою Nissan Leaf закрутилася цікава полеміка. Top Gear спочатку заявив, що батарея машини не зможе витримати більше трьох років використання, а потім масла у вогонь підлило видання під назвою The Telegraph, оцінивши проведення заміни акумуляторів в тридцять дві тисячі доларів. Ніссан всіма силами відбивається від цих претензій.

Renault розповіла про вартість власного самого маленького електрокара. Інноваційний транспортний засіб, який отримав назву Twizy, в Європі буде коштувати 6990 євро за версію Urban 45.

Італійською компанією під назвою Faralli & Mazzanti опубліковані зображення-тизери власної черговий розробки — автомобіля під назвою Mugello.

Мережевим виданням Worldcarfans опубліковані шпигунські фотографії найбільш екстремальній модифікації суперкара під назвою Ferrari 599XX — Evoluzione.

Компанія Ferrari на моторшоу в Пекіні офіційно продемонструвала гібридну силову установку, призначену для установки на наступника суперкара Enzo.

Що буде, якщо деякий більш ніж забезпечена людина прийде на фірму Ferrari і попросить створити йому унікальний спорткар?

Компанією Fiat опубліковані фотографії оновленого седана під назвою Linea, який в найближчому майбутньому надійде в продаж на території Азії, Східної Європи та Південної Америки.

На аукціоні під назвою RM Auctions, який буде проходити дев’ятнадцятого і двадцятого січня поточного року в штаті Арізона, на продаж виставлять концептуальний пікап під назвою Ford F-150 Lightning Rod, що дебютував одинадцять років тому на моторшоу в місті Чикаго.

Сторінка 10 із 20

Випадкові статті

21 грудня, 2015 р.

Експеримент «Всесвіт-25»

Наука
У 70-х роках минулого сторіччя Джон Келхун, американський учений-етолог, провів кілька шокуючих експериментів. Один з них називався «Всесвіт-25». З його допомогою вченому вдалося з’ясувати, якою буде поведінка суспільства в умовах перенаселення і доступності…
16 грудня, 2015 р.

Як оновити сумку зі шкіри

Рiзне
Якісно оновити сумку чи іншу річ з будь-якої шкіри можливо промивши її, дрантям в мильній воді з незначною кількістю нашатирю.
20 бер., 2016 р.

Правильне взуття — запорука красивої ходи

Здоров'я
Весна — а значить, пора вставати на високі підбори. Але красиве взуття аж ніяк не…
16 груд., 2015 р.

Рiвень життя

Рiзне
Зигмунт Бауман відомий лауреат премії серед засобів масових інформаційних служб заявив…
01 бер., 2016 р.

Який телефон краще купити?

Рiзне
Мобільні телефони заполонили світ. Тепер кожен користувач 24 години на добу на зв’язку. І…
07 січ., 2016 р.

Mitsubishi Pajero Sport нового покоління

Авто
У даному огляді хотілося б поговорити про другому поколінні Mitsubishi Pajero Sport.…
16 груд., 2015 р.

Рiзновиди кондицiонерiв

Рiзне
Мобільні кондиціонери — це техніка, що складається з моноблока, в корпусі якого…
06 січ., 2016 р.

Електрокар під назвою nissan leaf

Авто
Навколо електрокара під назвою Nissan Leaf закрутилася цікава полеміка. Top Gear спочатку…