Четвер, 17 грудня 2015 00:28

Двигун НЛО

Сенсаційну заяву зробив американський фізик Роберт Лазар. Він ще в кінці сорокових років працював з потерпілими крах НЛО. А заговорив лише сьогодні … Отже — монолог Роберта Лазара:

Вівторок, 09 лютого 2016 00:24

Як виготовляють пакети?

Після замовлення пакетів, узгодження їх макетів і підписання всіх необхідних документів за виготовлення продукції беруться професіонали. Як же проходить процес виготовлення цих пакувальних виробів?

Самі завзяті геймери, і гравці що віддають перевагу грошовій винагороді стверджують, що нібито безкоштовні симулятори ігрових автоматів зовсім не їхня стихія.

Вівторок, 01 березня 2016 00:15

Який телефон краще купити?

Мобільні телефони заполонили світ. Тепер кожен користувач 24 години на добу на зв’язку. І багато давним-давно забули, як було раніше без мобільника.

Ландшафтний дизайн — це, перш за все, мистецтво, і стоїть воно на стику декількох різних напрямків: архітектура, проектування, будівництво, рослинництво і ботаніка.

Четвер, 14 квітня 2016 01:00

Інтернет-магазин

Ви хочете продавати товари в незалежності від того в якому регіоні знаходяться люди, автоматизувати свої бізнес-процеси або використовувати будь-які можливості, які відкриває перед вами інтернет?

СБУ заарештувала екс-депутата міськради Севастополя Євгенія Казьміна за фінансування сепаратизму. Про це на своїй сторінці в фейсбуці повідомила Світлана Зварич, дружина глави Цивільного корпусу« Азов »Романа Зварича.

Вівторок, 07 червня 2016 00:46

Створення сайтів-візиток

Ви хочете створити сайт, але у вас невеликий бюджет або Ви не впевнені, що отримаєте належного результату або просто хочете спробувати?

Дуже часто акваріумісти містять в одному акваріумі спільно риб, різних за вимогами до їжі. Це робити небажано, оскільки кожному виду притаманні свої особливі вимоги до складу та кількості білків, жирів, вуглеводів.

Неділя, 20 грудня 2015 18:07

Балі

У складі Індонезії сховався острів Балі, який є частиною Малих Зондських островів. Омивається Індійським і Тихим океанами, на заході Балійском протокою відділений від острова Ява, а зі сходу від острова Ломбок омивається Ломбокскім протокою.

Сторінка 2 із 20

Випадкові статті

04 жовтня, 2016 р.

Подвійний під час виходу

Рiзне
У букмекерських конторах є можливість зробити ставку відразу на 2 основних результату події — ця ставка називається «подвійний шанс» або «подвійний результат». При такій ставці у гравця шанси на виграш зростають.
14 січня, 2016 р.

Toyota і bmw планують створити спортивну модель

Авто
Компанії проінформували про розширення співпраці. В рамках цієї співпраці буде здійснена розробка масової спортивної моделі з урахуванням технологій і досвіду обох партнерів.
11 січ., 2016 р.

Порівняльний тест-драйв автомата і механіки паджеро спорт

Авто
Привіт всім, ми раді представити Вам порівняльний тест Mitsubishi Pajero Sport на…
14 січ., 2016 р.

Тойота Версо - продовження вивчення

Авто
Продовжуємо розглядати TOYOTA «Верссо». Відразу бачимо на водійському місці «Тойота» дуже…
16 груд., 2015 р.

Фантомні відчуття від комп’ютерних ігор

Рiзне
Досягнення найбільшої реалістичності є однією з найголовніших завдань, над якими вже…
04 жовт., 2016 р.

Що таке дзеркало сайту

Рiзне
Mirror (дзеркало) — сайт, який повністю копіює інший сайт, але має інший URL. Тому він і…
06 січ., 2016 р.

Cadillac продемонстрував кілька моделей

Авто
У найближчому майбутньому Cadillac випустить одразу кілька нових моделей — американцями…
06 січ., 2016 р.

Електрокар під назвою nissan leaf

Авто
Навколо електрокара під назвою Nissan Leaf закрутилася цікава полеміка. Top Gear спочатку…