Середа, 13 квітня 2016 13:34

Молодіжний відпочинок

Думаєте як провести круту відпустку з друзями? Чи не хочете спостерігати на відпочинку натовпу дітей з їх бабусями і дідусями?) Не дивлячись на те, що Туреччина — це сімейний курорт №1, ми знаємо де можна відпочити веселою і активної молоді! Нижче горячі тури з Києва — кращі молодіжні готелі Туреччини на узбережжі Анталії.

Середа, 13 квітня 2016 13:22

Шарм-ель-Шейх взимку

Вирушаючи в Шарм-ель-Шейх взимку, не можна не враховувати один дуже важливий момент, який може позначитися на всьому вашому подорожі. Мова про легковажності і правильному виборі району курорту, де буде комфортно відпочивати.

Середа, 13 квітня 2016 13:19

Відпочинок з дітьми

Травневі свята, а потім і довгоочікувані літні канікули — чудовий час, щоб відправитися у відпустку всією сім’єю! Тому сьогодні ми поговоримо про кращих готелях Туреччини для відпочинку з дітьми.

Середа, 16 грудня 2015 11:54

Gene-Z

Безперечно, що чим раніше виявлений рак, тим більше шансів перемогти це захворювання. Але багато людей, які проживають в країнах, які тільки розвиваються, майже не мають можливостей призвести діагностичні дослідження.

Вівторок, 22 грудня 2015 11:51

Диплопія — причини

Диплопія — двоїння в очах, сприйняття одного об’єкта у вигляді двох зображень.

Понеділок, 01 лютого 2016 11:47

Морська хвороба

Навіть найкращу подорож і саму приємну поїздку може зіпсувати морська хвороба. Проявитися вона може не тільки на морі, але і у всіх видах транспорту. Дослідження показали, що до заколисування схильна більшість людей.

Середа, 03 лютого 2016 11:43

Ожиріння

Ожиріння є серйозною патологією. Для початку визначимося в поняттях. Ожирінням називається захворювання обміну речовин хронічного характеру супроводжується надмірним утворенням жирової тканини в організмі, в основі якого лежить енергетичний дисбаланс, при якому кількість енергії, що надходить в організм ззовні з їжею, перевищує природні енергетичні запити організму.

Середа, 03 лютого 2016 11:38

Причини ожиріння

Коли знижується здатність організму розщеплювати жир? Доведено зниження здатності організму розщеплювати жир з віком.

Наближається літо, а разом з ним короткий і облягаючий одяг, купальники і пляж. Звичайно, не хочеться ховатися в довгі безрозмірні балахони, які приховають недосконалість наших ніжок. Тому ми починаємо перейматися тим, що потрібно змінити в нашому житті, щоб зробити їх стрункішими і привабливішими.

Вівторок, 15 березня 2016 10:49

Діагностика опісторхозу

Як при гострому, так і при хронічному опісторхозі у захворювання немає специфічних симптомів. Зараження паразитом можна запідозрити після бесіди з хворим, в якій з’ясовується, що він або проживав / проживає в осередку опісторхозу, або вживав погано термічно оброблену рибу, привезену з вогнища.

Сторінка 5 із 20

Випадкові статті

04 січня, 2016 р.

Антирадари

Авто
На дорогах нашої країни вже давно почали використовувати радари для фіксування швидкості. Багато інспектори ДІБДР використовують його як основний засіб для оформлення протоколів та вилучення штрафів.
12 січня, 2016 р.

Suv subaru b5-tph - екологічна мрія

Авто
Концерн Subaru завжди вмів дивувати своїх нинішніх і потенційних клієнтів. Не був сюрпризом і Subaru B5-TPH, який із захопленням прийняли в Токіо на виставці. Незважаючи на свою більш ніж 3-х однорічну «життя», автомобіль не перестає радувати своїх власників.…
07 черв., 2016 р.

Створення сайтів-візиток

Рiзне
Ви хочете створити сайт, але у вас невеликий бюджет або Ви не впевнені, що отримаєте…
22 груд., 2015 р.

Обставляємо ванну — принципи вибору меблів і організації простору

Ремонт
У необхідності краси і функціональності дизайну ванної кімнати сумнівів немає.
10 січ., 2016 р.

Обтічник своїми руками

Авто
Для скла ми теж спочатку робили за місцем (вже маючи реальний, дюралевий обтічник) Шаблон…
14 груд., 2015 р.

Собака в астрологiї

Астрологiя
Собака дружелюбна, здатна працювати довго і наполегливо — до тих пір, поки робота їй…
04 січ., 2016 р.

Альфа Ромео на 80-ій міжнародній женевській виставці

Авто
«Джульєтта» — безперечна зірка виставкового центру і столітньої річниці «Альфа Ромео».
12 січ., 2016 р.

Renault створює окремий бренд з преміальними моделями

Авто
Французька компанія під назвою Renault прийняла рішення створити окрему лінійку виключно…