Середа, 13 квітня 2016 13:34

Молодіжний відпочинок

Думаєте як провести круту відпустку з друзями? Чи не хочете спостерігати на відпочинку натовпу дітей з їх бабусями і дідусями?) Не дивлячись на те, що Туреччина — це сімейний курорт №1, ми знаємо де можна відпочити веселою і активної молоді! Нижче горячі тури з Києва — кращі молодіжні готелі Туреччини на узбережжі Анталії.

Середа, 13 квітня 2016 13:22

Шарм-ель-Шейх взимку

Вирушаючи в Шарм-ель-Шейх взимку, не можна не враховувати один дуже важливий момент, який може позначитися на всьому вашому подорожі. Мова про легковажності і правильному виборі району курорту, де буде комфортно відпочивати.

Середа, 13 квітня 2016 13:19

Відпочинок з дітьми

Травневі свята, а потім і довгоочікувані літні канікули — чудовий час, щоб відправитися у відпустку всією сім’єю! Тому сьогодні ми поговоримо про кращих готелях Туреччини для відпочинку з дітьми.

Середа, 16 грудня 2015 11:54

Gene-Z

Безперечно, що чим раніше виявлений рак, тим більше шансів перемогти це захворювання. Але багато людей, які проживають в країнах, які тільки розвиваються, майже не мають можливостей призвести діагностичні дослідження.

Вівторок, 22 грудня 2015 11:51

Диплопія — причини

Диплопія — двоїння в очах, сприйняття одного об’єкта у вигляді двох зображень.

Понеділок, 01 лютого 2016 11:47

Морська хвороба

Навіть найкращу подорож і саму приємну поїздку може зіпсувати морська хвороба. Проявитися вона може не тільки на морі, але і у всіх видах транспорту. Дослідження показали, що до заколисування схильна більшість людей.

Середа, 03 лютого 2016 11:43

Ожиріння

Ожиріння є серйозною патологією. Для початку визначимося в поняттях. Ожирінням називається захворювання обміну речовин хронічного характеру супроводжується надмірним утворенням жирової тканини в організмі, в основі якого лежить енергетичний дисбаланс, при якому кількість енергії, що надходить в організм ззовні з їжею, перевищує природні енергетичні запити організму.

Середа, 03 лютого 2016 11:38

Причини ожиріння

Коли знижується здатність організму розщеплювати жир? Доведено зниження здатності організму розщеплювати жир з віком.

Наближається літо, а разом з ним короткий і облягаючий одяг, купальники і пляж. Звичайно, не хочеться ховатися в довгі безрозмірні балахони, які приховають недосконалість наших ніжок. Тому ми починаємо перейматися тим, що потрібно змінити в нашому житті, щоб зробити їх стрункішими і привабливішими.

Вівторок, 15 березня 2016 10:49

Діагностика опісторхозу

Як при гострому, так і при хронічному опісторхозі у захворювання немає специфічних симптомів. Зараження паразитом можна запідозрити після бесіди з хворим, в якій з’ясовується, що він або проживав / проживає в осередку опісторхозу, або вживав погано термічно оброблену рибу, привезену з вогнища.

Сторінка 5 із 20

Випадкові статті

06 січня, 2016 р.

Chrysler завершено виробництво авто під назвою Dodge Caliber

Авто
Chrysler Group завершено виробництво автомобіля під назвою Dodge Caliber, який випускався з дві тисячі шостого року. Тоді це авто замінило Dodge Neon. Необхідно відзначити, що Caliber не придбав особливої популярності.
12 січня, 2016 р.

Subaru impreza wrx sti

Авто
Спортивний седан Impreza WRX STI був показаний на Московському мотор-шоу. У нашій країні автомобіль буде продаватися за приблизною ціною — 2 млн. рублів. Перші WRX STI з’являться в салонах офіційних авто дилерів в середині жовтня цього року.
10 січ., 2016 р.

Opel почне випускати стару і нову Зафиру в один час

Авто
Одне з німецьких видань повідомило, що поточна версія Опель Зафіра отримає до своєї назви…
10 січ., 2016 р.

Новинки майбутнього ауді

Авто
Знаменита фірма «Ауді»Чесно обіцяє« помаранчеву революцію »в 2014 році.Швидкісний…
16 груд., 2015 р.

Китай

Країни та міста
Нові відчуття і незвідана краса відкриється перед вами під час відпочинку в Китаї.…
11 січ., 2016 р.

Porsche в новому іміджі

Авто
Керівництво Porsche припиняє гонку за збільшенням потужності моторів. Тепер вони роблять…
16 груд., 2015 р.

Рiзновиди кондицiонерiв

Рiзне
Мобільні кондиціонери — це техніка, що складається з моноблока, в корпусі якого…
08 лют., 2016 р.

Утеплення фасадів

Ремонт
При настанні зими більшість жителів багатоповерхівок безпосередньо стикаються з…