Середа, 13 квітня 2016 13:34

Молодіжний відпочинок

Думаєте як провести круту відпустку з друзями? Чи не хочете спостерігати на відпочинку натовпу дітей з їх бабусями і дідусями?) Не дивлячись на те, що Туреччина — це сімейний курорт №1, ми знаємо де можна відпочити веселою і активної молоді! Нижче горячі тури з Києва — кращі молодіжні готелі Туреччини на узбережжі Анталії.

Середа, 13 квітня 2016 13:22

Шарм-ель-Шейх взимку

Вирушаючи в Шарм-ель-Шейх взимку, не можна не враховувати один дуже важливий момент, який може позначитися на всьому вашому подорожі. Мова про легковажності і правильному виборі району курорту, де буде комфортно відпочивати.

Середа, 13 квітня 2016 13:19

Відпочинок з дітьми

Травневі свята, а потім і довгоочікувані літні канікули — чудовий час, щоб відправитися у відпустку всією сім’єю! Тому сьогодні ми поговоримо про кращих готелях Туреччини для відпочинку з дітьми.

Середа, 16 грудня 2015 11:54

Gene-Z

Безперечно, що чим раніше виявлений рак, тим більше шансів перемогти це захворювання. Але багато людей, які проживають в країнах, які тільки розвиваються, майже не мають можливостей призвести діагностичні дослідження.

Вівторок, 22 грудня 2015 11:51

Диплопія — причини

Диплопія — двоїння в очах, сприйняття одного об’єкта у вигляді двох зображень.

Понеділок, 01 лютого 2016 11:47

Морська хвороба

Навіть найкращу подорож і саму приємну поїздку може зіпсувати морська хвороба. Проявитися вона може не тільки на морі, але і у всіх видах транспорту. Дослідження показали, що до заколисування схильна більшість людей.

Середа, 03 лютого 2016 11:43

Ожиріння

Ожиріння є серйозною патологією. Для початку визначимося в поняттях. Ожирінням називається захворювання обміну речовин хронічного характеру супроводжується надмірним утворенням жирової тканини в організмі, в основі якого лежить енергетичний дисбаланс, при якому кількість енергії, що надходить в організм ззовні з їжею, перевищує природні енергетичні запити організму.

Середа, 03 лютого 2016 11:38

Причини ожиріння

Коли знижується здатність організму розщеплювати жир? Доведено зниження здатності організму розщеплювати жир з віком.

Наближається літо, а разом з ним короткий і облягаючий одяг, купальники і пляж. Звичайно, не хочеться ховатися в довгі безрозмірні балахони, які приховають недосконалість наших ніжок. Тому ми починаємо перейматися тим, що потрібно змінити в нашому житті, щоб зробити їх стрункішими і привабливішими.

Вівторок, 15 березня 2016 10:49

Діагностика опісторхозу

Як при гострому, так і при хронічному опісторхозі у захворювання немає специфічних симптомів. Зараження паразитом можна запідозрити після бесіди з хворим, в якій з’ясовується, що він або проживав / проживає в осередку опісторхозу, або вживав погано термічно оброблену рибу, привезену з вогнища.

Сторінка 5 із 20

Випадкові статті

16 грудня, 2015 р.

Читати корисно

Рiзне
Читання книг не тільки відмінна звичка, але вельми корисна річ. Дане хобі розвиває мислення людини, допомагає чітко і ясно висловлювати свої думки як усно, так і письмово, покращує пам’ять, позитивно позначається на діяльності працівників розумової праці,…
16 грудня, 2015 р.

Андорра

Країни та міста
Андорра — самі сонячні в Європі гірськолижні курорти, а також найсучасніші і найпопулярніші як у досвідчених гірськолижників, так і у новачків — любителів.
06 січ., 2016 р.

Faralli Mazzanti скоро представить суперкар під назвою Mugello

Авто
Італійською компанією під назвою Faralli & Mazzanti опубліковані зображення-тизери…
06 січ., 2016 р.

Електрокар під назвою nissan leaf

Авто
Навколо електрокара під назвою Nissan Leaf закрутилася цікава полеміка. Top Gear спочатку…
11 лют., 2016 р.

Робота офіціантів з гостями. Меню для банкета

Людина
ФАКТ-1. Кухарі ресторанів, якщо недолюблюють когось із офіціантів, виконують їх…
14 квіт., 2016 р.

Інтернет-магазин

Рiзне
Ви хочете продавати товари в незалежності від того в якому регіоні знаходяться люди,…
06 січ., 2016 р.

Ази проведення тестдрайву

Авто
Перше враження — це ще не все. Це та рада, який більше відноситься до жінок, але простіше…
14 груд., 2015 р.

Свиня в астрологiї

Астрологiя
Незважаючи на те, що Свині можуть бути сумлінними і невтомними працівниками, вони знають,…