Середа, 03 серпня 2016 11:35

Йога для лікування гіпертонії

Як показує статистика, раніше більше людей вмирало від різних інфекційних захворювань. Зараз ця проблема вирішена — випускається багато антибактеріальних препаратів, вакцин, які допомагають швидко здолати інфекцію. Зате збільшилася статистика смертності від інсульту, інфаркту та інших серцевих, судинних патологій.

У наш час алергія є нашим постійним супутником. Причому, негативна реакція організму відбувається на побутову хімію, траву, дерева, тварин і т.д. Ви будете здивовані, але алергія можлива у людини на абсолютно дивні речі і компоненти, зокрема, у деяких зустрічається алергічна реакція на сперму.

Середа, 07 вересня 2016 11:16

Як проводиться шкірне тестування?

Якщо у вас алергія, то напевно, ви повинні підготуватися до проведення шкірного тестування. Що це таке і як воно проводиться? Давайте розглянемо разом.

Вівторок, 04 жовтня 2016 11:11

Харчова сіль в лікуванні нежиті

Осінньо-зимовий період — час, коли простудні захворювання знаходяться на піку популярності. Мало хто не стикається в ці місяці з нежиттю, гайморитом. Починається справжня атака аптек.

В наш час кожна сучасна людина стикається з необхідністю придбання автомобіля. Основними критеріями відбору є стандарти якості. Найпопулярніші автомобільні марки пропонує автосалон Віннер Автомотів.

Понеділок, 04 січня 2016 03:17

Огляд авто Opel Zafira Tourer

На 64-ій виставці автомобілів у Франкфурті компанія Opel презентувала свій новий мінівен Opel Zafira Tourer. Кузов цього автомобіля відрізняється від більшості мінівенів, Opel компактніше і у даної моделі існує дві модифікації салону: 5 — і 7-місний.

Понеділок, 04 січня 2016 03:15

ПДР та ДТП

Причиною виникнення аварійної ситуації може бути перевищення швидкості, яка виявляється надмірною для сформованих умов; несподіване для водія виникнення перешкоди руху; несправність автомобіля; дефект дороги; погіршення стану самого водія.

Понеділок, 04 січня 2016 03:10

Колісна еволюція

Автомобілі дружно розвиваються і «мутують», «зеленіють» і розумнішають на очах. Здається, вони ось ось навчаться обходитися без людини за кермом. Однак головне завдання для автоконцернів не допустити втрати індивідуальності кожного з брендів.

Понеділок, 04 січня 2016 03:07

Аерографія — краса і стиль

Мистецтво оточує нас повсюдно. Це можуть бути картини, скульптури, просто дизайн інтер’єру у відповідному стилі. Теж саме можна сказати про професійну розпис автомобілів — аерографію.

Аерографія, яка виконується за допомогою плівки, дозволить зробити ваше авто самим унікальним і просто незабутнім для всіх оточуючих. Принадність аерографії, яка виконується за допомогою плівок, полягає головним чином в парі позитивних відмінностях від аерографії, яка виконується за допомогою фарби.

Сторінка 6 із 20

Випадкові статті

15 січня, 2016 р.

Toyota планує встановити рекорд Нюрбургрінга на електричному автомобілі

Авто
Toyota Motorsport GmbH (TMG), яке є спортивним підрозділом концерну Toyota, двадцять дев’ятого серпня збирається встановити рекорд по проходженню Північній Петлі траси Нюрбургрінг на електричному автомобілі.
06 січня, 2016 р.

Land rover продемонстрував прототип нового позашляховика

Авто
Компанією Land Rover поширюються перші зображення прототипу моделі під назвою Defender наступного покоління. Необхідно зауважити, що запуск у виробництво цієї моделі запланований на 2015-ий рік.
04 січ., 2016 р.

Аерографія — краса і стиль

Авто
Мистецтво оточує нас повсюдно. Це можуть бути картини, скульптури, просто дизайн…
06 січ., 2016 р.

Якщо замінюємо колеса

Авто
Важливо робити це тільки за потребою. Якщо гвинти то прикручувати, то закручувати,…
10 січ., 2016 р.

Новий універсал буде представлений в Женеві від Skoda

Авто
Мотор-шоу в Женеві стає місцем цікавою прем’єри для російських покупців — нове покоління…
15 груд., 2015 р.

Чернігів

Країни та міста
Якщо ви вирішили провести уїк-енд у Чернігові, це буде відмінним рішенням, оскільки це —…
11 січ., 2016 р.

Porsche хоче повернутися в формулу

Авто
Маттіас Мюллер, який є новим головою правління Porsche, повідомив про плани компанії в…
06 січ., 2016 р.

Ford представить на аукціоні концепт-кар одинадцятирічної давності

Авто
На аукціоні під назвою RM Auctions, який буде проходити дев’ятнадцятого і двадцятого…