Середа, 03 серпня 2016 11:35

Йога для лікування гіпертонії

Як показує статистика, раніше більше людей вмирало від різних інфекційних захворювань. Зараз ця проблема вирішена — випускається багато антибактеріальних препаратів, вакцин, які допомагають швидко здолати інфекцію. Зате збільшилася статистика смертності від інсульту, інфаркту та інших серцевих, судинних патологій.

У наш час алергія є нашим постійним супутником. Причому, негативна реакція організму відбувається на побутову хімію, траву, дерева, тварин і т.д. Ви будете здивовані, але алергія можлива у людини на абсолютно дивні речі і компоненти, зокрема, у деяких зустрічається алергічна реакція на сперму.

Середа, 07 вересня 2016 11:16

Як проводиться шкірне тестування?

Якщо у вас алергія, то напевно, ви повинні підготуватися до проведення шкірного тестування. Що це таке і як воно проводиться? Давайте розглянемо разом.

Вівторок, 04 жовтня 2016 11:11

Харчова сіль в лікуванні нежиті

Осінньо-зимовий період — час, коли простудні захворювання знаходяться на піку популярності. Мало хто не стикається в ці місяці з нежиттю, гайморитом. Починається справжня атака аптек.

В наш час кожна сучасна людина стикається з необхідністю придбання автомобіля. Основними критеріями відбору є стандарти якості. Найпопулярніші автомобільні марки пропонує автосалон Віннер Автомотів.

Понеділок, 04 січня 2016 03:17

Огляд авто Opel Zafira Tourer

На 64-ій виставці автомобілів у Франкфурті компанія Opel презентувала свій новий мінівен Opel Zafira Tourer. Кузов цього автомобіля відрізняється від більшості мінівенів, Opel компактніше і у даної моделі існує дві модифікації салону: 5 — і 7-місний.

Понеділок, 04 січня 2016 03:15

ПДР та ДТП

Причиною виникнення аварійної ситуації може бути перевищення швидкості, яка виявляється надмірною для сформованих умов; несподіване для водія виникнення перешкоди руху; несправність автомобіля; дефект дороги; погіршення стану самого водія.

Понеділок, 04 січня 2016 03:10

Колісна еволюція

Автомобілі дружно розвиваються і «мутують», «зеленіють» і розумнішають на очах. Здається, вони ось ось навчаться обходитися без людини за кермом. Однак головне завдання для автоконцернів не допустити втрати індивідуальності кожного з брендів.

Понеділок, 04 січня 2016 03:07

Аерографія — краса і стиль

Мистецтво оточує нас повсюдно. Це можуть бути картини, скульптури, просто дизайн інтер’єру у відповідному стилі. Теж саме можна сказати про професійну розпис автомобілів — аерографію.

Аерографія, яка виконується за допомогою плівки, дозволить зробити ваше авто самим унікальним і просто незабутнім для всіх оточуючих. Принадність аерографії, яка виконується за допомогою плівок, полягає головним чином в парі позитивних відмінностях від аерографії, яка виконується за допомогою фарби.

Сторінка 6 із 20

Випадкові статті

05 січня, 2016 р.

Авто-скло

Авто
Всім відомо, що ми погано бачимо черезбрудне лобове скло відбувається на дорозі. До того ж, не відповідний догляд за склом автомобіля може причиною аварій, а також такі скла прослужать менше свого терміну.
16 березня, 2016 р.

Огорожа ділянки. Види парканів

Ремонт
Як ви плануєте повертатися в свій будинок? Ні, зрозуміло, що в гарному настрої, наше питання, скоріше, технологічне: як ви збираєтеся добитися того, щоб сама ділянка була грамотно огороджена, а потрапляти всередину садиби було зручно?
04 жовт., 2016 р.

Що таке дзеркало сайту

Рiзне
Mirror (дзеркало) — сайт, який повністю копіює інший сайт, але має інший URL. Тому він і…
06 січ., 2016 р.

Ferrari побудувала екстремальний суперкар

Авто
Мережевим виданням Worldcarfans опубліковані шпигунські фотографії найбільш екстремальній…
12 лют., 2016 р.

Туніс. Дугга

Країни та міста
Місто Дугга можна по праву вважати одним з чудес світу, що зберіг свою велич і красу. У…
04 січ., 2016 р.

Американські автомобілі проти іноземних автомобілів

Авто
Чи думаєте ви про покупку нового автомобіля, але не впевнені покупка якою машина буде…
10 січ., 2016 р.

Обтічник своїми руками

Авто
Для скла ми теж спочатку робили за місцем (вже маючи реальний, дюралевий обтічник) Шаблон…
15 груд., 2015 р.

Щур в астрологiї

Астрологiя
Щур — одне із самих вивертких тварин на землі. Згадайте, до яких тільки обставинами не…