Вівторок, 05 січня 2016 02:01

Авто-скло

Всім відомо, що ми погано бачимо черезбрудне лобове скло відбувається на дорозі. До того ж, не відповідний догляд за склом автомобіля може причиною аварій, а також такі скла прослужать менше свого терміну.

Спортивний автомобіль під назвою DeLorean DMC 12, який зіграв роль машини часу у фільмі під назвою «Назад в майбутнє», був проданий у Сполучених штатах Америки на аукціоні за п’ятсот сорок одну тисячу двісті доларів.

Якщо у вас є невеликий заміський будиночок, або комфортабельний котедж, розташований за межами міста, то це досить поширена ситуація, тому що життя далеко від міської суєти, насолоду свіжим повітрям і свободою на своєму власному ділянки є великим щастям.

Представницькі автомобілі — на території Європи клас F — це не просто атрибут статусу та іміджу, демонстрація заможності і солідності їх власника.

Останнім часом китайські автомобілі стали широко обговорюватися як фахівцями, так і просто любителями.Про них пишуть статті, обговорюють їх ходові якості, дизайн, обробку та багато іншого. Думки, як правило, самі різнобічні і суперечливі.

Середа, 06 січня 2016 01:43

Автомобільні кондиціонери

На сьогоднішній день більшість автомобілів обладнано вбудованими кондиціонерами. Всі нові прагнуть до того, щоб зробити автомобіль максимально комфортним і більш практичним у використанні. Для чого ж потрібен кондиціонер в автомобілі?

Багато людей, у яких є особистий автомобіль, знають, що існують у вільному продажу багатофункціональні додаткові багажники, які використовуються з тією ж метою, що і автомобільні бокси.

Середа, 06 січня 2016 01:38

Автотуризм

Зараз в наш час, коли автомобілі сталишвидше, комфортабельніше і більш надійні в експлуатації, велике поширення отримав, такий вид туризму, як автотуризм. Втім, як і якісна складська техніка, яка завжди знадобитися в роботі.

Середа, 06 січня 2016 01:35

Автозвук класу Hi-End

Автомобільні системи аудіо апаратури класу Hi-End є визнаними шедеврами в області автозвуку. Вони призначаються не для масового покупця, оскільки володіють дуже високою вартістю.

Середа, 06 січня 2016 01:33

Ази проведення тестдрайву

Перше враження — це ще не все. Це та рада, який більше відноситься до жінок, але простіше говорити, ніж робити. Коли настає час придбання автомобіля, ця рада стає безцінним.

Сторінка 8 із 20

Випадкові статті

04 січня, 2016 р.

Огляд авто Opel Zafira Tourer

Авто
На 64-ій виставці автомобілів у Франкфурті компанія Opel презентувала свій новий мінівен Opel Zafira Tourer. Кузов цього автомобіля відрізняється від більшості мінівенів, Opel компактніше і у даної моделі існує дві модифікації салону: 5 — і 7-місний.
15 січня, 2016 р.

Toyota вносить поновлення

Авто
Універсал Тойота Авенсіс в третьому поколінні вже з’явився.
06 січ., 2016 р.

Maserati планує випустити конкурента Porsche 911 у дві тисячі п’ятнадцятому році

Авто
Maserati розробляє спорткар, який повинен стати конкурентом легендарному Porsche 911. Це…
07 січ., 2016 р.

Mitsubishi Pajero sport

Авто
Mitsubishi Pajero Sport вважається «ветераном» бездоріжжя. Приставка Sport дає йому такі…
15 бер., 2016 р.

Ландшафтний дизайнер

Людина
Головне завдання, яке першочергово стоїть перед ландшафтним дизайнером — вибір і вимір…
16 груд., 2015 р.

Кiпр

Країни та міста
Кіпр, будучи третім за площі островом Середземномор’я, об’єктивно є найкрасивішим серед…
17 груд., 2015 р.

Дослідження кордонів сонячної системи

Рiзне
Результати спостережень за кордоном сонячної системи, проводяться штучним орбітальним…
16 груд., 2015 р.

Чорногорія

Країни та міста
Чорногорія — це країна, яка являє собою дивовижний оазис, адже саме в цих місцях природа…