Вівторок, 05 січня 2016 02:01

Авто-скло

Всім відомо, що ми погано бачимо черезбрудне лобове скло відбувається на дорозі. До того ж, не відповідний догляд за склом автомобіля може причиною аварій, а також такі скла прослужать менше свого терміну.

Спортивний автомобіль під назвою DeLorean DMC 12, який зіграв роль машини часу у фільмі під назвою «Назад в майбутнє», був проданий у Сполучених штатах Америки на аукціоні за п’ятсот сорок одну тисячу двісті доларів.

Якщо у вас є невеликий заміський будиночок, або комфортабельний котедж, розташований за межами міста, то це досить поширена ситуація, тому що життя далеко від міської суєти, насолоду свіжим повітрям і свободою на своєму власному ділянки є великим щастям.

Представницькі автомобілі — на території Європи клас F — це не просто атрибут статусу та іміджу, демонстрація заможності і солідності їх власника.

Останнім часом китайські автомобілі стали широко обговорюватися як фахівцями, так і просто любителями.Про них пишуть статті, обговорюють їх ходові якості, дизайн, обробку та багато іншого. Думки, як правило, самі різнобічні і суперечливі.

Середа, 06 січня 2016 01:43

Автомобільні кондиціонери

На сьогоднішній день більшість автомобілів обладнано вбудованими кондиціонерами. Всі нові прагнуть до того, щоб зробити автомобіль максимально комфортним і більш практичним у використанні. Для чого ж потрібен кондиціонер в автомобілі?

Багато людей, у яких є особистий автомобіль, знають, що існують у вільному продажу багатофункціональні додаткові багажники, які використовуються з тією ж метою, що і автомобільні бокси.

Середа, 06 січня 2016 01:38

Автотуризм

Зараз в наш час, коли автомобілі сталишвидше, комфортабельніше і більш надійні в експлуатації, велике поширення отримав, такий вид туризму, як автотуризм. Втім, як і якісна складська техніка, яка завжди знадобитися в роботі.

Середа, 06 січня 2016 01:35

Автозвук класу Hi-End

Автомобільні системи аудіо апаратури класу Hi-End є визнаними шедеврами в області автозвуку. Вони призначаються не для масового покупця, оскільки володіють дуже високою вартістю.

Середа, 06 січня 2016 01:33

Ази проведення тестдрайву

Перше враження — це ще не все. Це та рада, який більше відноситься до жінок, але простіше говорити, ніж робити. Коли настає час придбання автомобіля, ця рада стає безцінним.

Сторінка 8 із 20

Випадкові статті

10 січня, 2016 р.

Nissan привезе на виставку нові авто

Авто
Виробник інформує, що прототип Pivo 3 є найбільш реалістичним електромобілем самого найближчого майбутнього. При цьому маркетологи Nissan дають обіцянки, що якщо керівництвом компанії буде схвалено проект, то серійний Pivo з’явиться на дорогах до 2016 року.
15 грудня, 2015 р.

Щур в астрологiї

Астрологiя
Щур — одне із самих вивертких тварин на землі. Згадайте, до яких тільки обставинами не доводиться пристосовуватися щурам, щоб вижити. Точно так само йде справа і зі знаком Щура.
16 груд., 2015 р.

Куба

Країни та міста
Щоб опинитися в світі тропічної екзотики і дізнатися всі тонкощі колориту життя цієї…
12 січ., 2016 р.

Seat познайомила громадськість із новим leon

Авто
Компанією Seat опубліковані перші офіційні фотографії хетчбека під назвою Seat Leon…
07 січ., 2016 р.

Mitsubishi Pajero Sport нового покоління

Авто
У даному огляді хотілося б поговорити про другому поколінні Mitsubishi Pajero Sport.…
27 квіт., 2016 р.

Віннер Автомотів — в києві кращі пропозиції від Віннер

Авто
В наш час кожна сучасна людина стикається з необхідністю придбання автомобіля. Основними…
10 січ., 2016 р.

Opel привезе до Франкфурту секретний концепткар разом з новими машинами

Авто
Німецький Opel, який входить в концерн General Motors, приготував відразу три світові…
06 січ., 2016 р.

Авто з фільму під назвою назад у майбутнє продано на аукціоні

Авто
Спортивний автомобіль під назвою DeLorean DMC 12, який зіграв роль машини часу у фільмі…