Вівторок, 05 січня 2016 02:01

Авто-скло

Всім відомо, що ми погано бачимо черезбрудне лобове скло відбувається на дорозі. До того ж, не відповідний догляд за склом автомобіля може причиною аварій, а також такі скла прослужать менше свого терміну.

Спортивний автомобіль під назвою DeLorean DMC 12, який зіграв роль машини часу у фільмі під назвою «Назад в майбутнє», був проданий у Сполучених штатах Америки на аукціоні за п’ятсот сорок одну тисячу двісті доларів.

Якщо у вас є невеликий заміський будиночок, або комфортабельний котедж, розташований за межами міста, то це досить поширена ситуація, тому що життя далеко від міської суєти, насолоду свіжим повітрям і свободою на своєму власному ділянки є великим щастям.

Представницькі автомобілі — на території Європи клас F — це не просто атрибут статусу та іміджу, демонстрація заможності і солідності їх власника.

Останнім часом китайські автомобілі стали широко обговорюватися як фахівцями, так і просто любителями.Про них пишуть статті, обговорюють їх ходові якості, дизайн, обробку та багато іншого. Думки, як правило, самі різнобічні і суперечливі.

Середа, 06 січня 2016 01:43

Автомобільні кондиціонери

На сьогоднішній день більшість автомобілів обладнано вбудованими кондиціонерами. Всі нові прагнуть до того, щоб зробити автомобіль максимально комфортним і більш практичним у використанні. Для чого ж потрібен кондиціонер в автомобілі?

Багато людей, у яких є особистий автомобіль, знають, що існують у вільному продажу багатофункціональні додаткові багажники, які використовуються з тією ж метою, що і автомобільні бокси.

Середа, 06 січня 2016 01:38

Автотуризм

Зараз в наш час, коли автомобілі сталишвидше, комфортабельніше і більш надійні в експлуатації, велике поширення отримав, такий вид туризму, як автотуризм. Втім, як і якісна складська техніка, яка завжди знадобитися в роботі.

Середа, 06 січня 2016 01:35

Автозвук класу Hi-End

Автомобільні системи аудіо апаратури класу Hi-End є визнаними шедеврами в області автозвуку. Вони призначаються не для масового покупця, оскільки володіють дуже високою вартістю.

Середа, 06 січня 2016 01:33

Ази проведення тестдрайву

Перше враження — це ще не все. Це та рада, який більше відноситься до жінок, але простіше говорити, ніж робити. Коли настає час придбання автомобіля, ця рада стає безцінним.

Сторінка 8 із 20

Випадкові статті

03 серпня, 2016 р.

Йога для лікування гіпертонії

Здоров'я
Як показує статистика, раніше більше людей вмирало від різних інфекційних захворювань. Зараз ця проблема вирішена — випускається багато антибактеріальних препаратів, вакцин, які допомагають швидко здолати інфекцію. Зате збільшилася статистика смертності від…
12 січня, 2016 р.

Scuderia ferrari планує привезти в Бахрейн новий болід

Авто
Чудова команда Формули-1 під назвою Scuderia Ferrari планує підготувати до чемпіонату світу абсолютно новий болід.
12 січ., 2016 р.

Seat познайомила громадськість із новим leon

Авто
Компанією Seat опубліковані перші офіційні фотографії хетчбека під назвою Seat Leon…
12 січ., 2016 р.

Renault latitude комфорт бізнес класу

Авто
Після серії невдач французької компанії Renault вдалося таки сконцентрувати свої зусилля…
12 січ., 2016 р.

Самостійна установка парктроника

Авто
Більшість водіїв небудь дряпали або ламали бампера в своїх машинах. Це, звичайно ж,…
12 січ., 2016 р.

Subaru impreza wrx sti

Авто
Спортивний седан Impreza WRX STI був показаний на Московському мотор-шоу. У нашій країні…
16 груд., 2015 р.

Кiпр

Країни та міста
Кіпр, будучи третім за площі островом Середземномор’я, об’єктивно є найкрасивішим серед…
06 січ., 2016 р.

BMW займеться розробкою доступних електромобілів

Авто
В рамках дослідницького проекту під назвою Visio.M співробітники технічного університету…