Понеділок, 14 грудня 2015 10:45

Тигр в астрологiї

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Кращим видом діяльності для Тигрів є дослідницька робота. Більшу частину року читаючи лекції і збиваючи капітал, Тигр потім здатний тижнями і місяцями обстежити незвідані пустелі — це буде ідеальним поєднанням практичності та незалежності волелюбного представника сімейства котячих.

До нещастя, неминуче трапляється так, що Тиграм доводиться займатися роботою, що надає мало шансів для свободи. Згадайте тигра в зоопарку, його постійні метання за прутами клітки. Це не стільки заміна діяльності, скільки зовнішній прояв пригніченою незалежності, бо як би зручно не містили і добре не годували Тигра, без свободи пересування для нього це нічого не значить.

Тигри схильні починати власні справи, хоча часто кидають їх через повної нездатності займатися повсякденною повсякденною роботою. Не те щоб вони бояться роботи, але кому захочеться робити одне і те ж день у день, особливо якщо можна зайнятися іншим, більш привабливим справою? Незважаючи на тимчасовий успіх, Тигри здатні прийняти єдине рішення, яке перекреслить всі їхні минулі досягнення. Однак, і поразка для Тигрів не проблема: оскільки вони, як і всі кішки, терплячі, Тигр просто почне все спочатку, з колишньою незалежністю і сміливістю.

З Тигрів виходять хороші продавці, мандрівники і різноманітні представники, часто зустрічаються Тигри-викладачі та чудові музиканти. Вони рідко погоджуються займатися брудною роботою і успішно діють в таких ситуаціях, де потрібне швидке прийняття рішень і сміливість. Не дивно, що Тигрів багато серед військових, і, хоча на військовій службі Тиграм доводиться миритися з дисципліною, крім цього, вона обіцяє небезпеки, пригоди та спілкування — якраз те, що Тигри люблять найбільше.

Тут знову слід пам’ятати про оригінальність, і тому не чекайте, що Тигр з радістю візьметься за просту ручну роботу або завдання, пов’язані з повторенням одних і тих же дій, з якими легко справляються представники інших знаків. Однак, нестандартні ситуації на роботі не представляють проблеми для Тигрів, і чим складніше майбутня завдання, тим більша ймовірність, що Тигри добровільно візьмуться за неї.

Прочитано 132 разів
Детальніше в цій категорії: Собака в астрологiї »

Випадкові статті

16 грудня, 2015 р.

Як оновити сумку зі шкіри

Рiзне
Якісно оновити сумку чи іншу річ з будь-якої шкіри можливо промивши її, дрантям в мильній воді з незначною кількістю нашатирю.
05 вересня, 2015 р.

Алергія на сперму — міф і реальність

Здоров'я
У наш час алергія є нашим постійним супутником. Причому, негативна реакція організму відбувається на побутову хімію, траву, дерева, тварин і т.д. Ви будете здивовані, але алергія можлива у людини на абсолютно дивні речі і компоненти, зокрема, у деяких…
04 січ., 2016 р.

Американські автомобілі проти іноземних автомобілів

Авто
Чи думаєте ви про покупку нового автомобіля, але не впевнені покупка якою машина буде…
29 груд., 2015 р.

Юкатан. Мексика

Країни та міста
Легкий прохолодний бриз з океану ліниво розгойдує гілки пальм, ноги потопають у…
27 квіт., 2016 р.

Віннер Автомотів — в києві кращі пропозиції від Віннер

Авто
В наш час кожна сучасна людина стикається з необхідністю придбання автомобіля. Основними…
04 січ., 2016 р.

Аерографія — краса і стиль

Авто
Мистецтво оточує нас повсюдно. Це можуть бути картини, скульптури, просто дизайн…
06 січ., 2016 р.

Cadillac продемонстрував кілька моделей

Авто
У найближчому майбутньому Cadillac випустить одразу кілька нових моделей — американцями…
15 січ., 2016 р.

Toyota продемонструвала електричний rav4

Авто
Корпорацією Toyota Motor представлений компактний кросовер, який має електропривод RAV4…