Вівторок, 23 лютого 2016 00:58

Golf GTI

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Концерном Volkswagen розсекречена відкрита модифікація «зарядженого» хетчбека під назвою Golf GTI.

Вперше модель продемонструють публіці на моторшоу в місті Женева. Новинка має дах, що за допомогою гідроприводу забирається в спеціальний відсік, розташований в багажнику, за дев’ять з половиною секунд. При цьому цю операцію можна проробити на швидкості до тридцяти кілометрів на годину. Обсяг багажника при складеному верху зменшується з трьохсот п’ятдесяти до двохсот п’ятдесяти літрів.

У кабріолета силова установка залишилася, як і у хетчбека. Golf GTI укомплектований бензиновим турбомотором з двома літрами потужністю двісті десять кінських сил, який йде або з шестиступінчастою «механікою», або з шестидіапазонним трансмісією типу DSG c двома зчепленнями. Кабріолет розганяється до сотні за сім цілих три десятих секунди. Максимальна швидкість — двісті тридцять п’ять кілометрів на годину.

 

Виданням ChinaCarTimes опубліковані фотографії відкритої версії хетчбека під назвою Volkswagen Golf R, які виробник направив в патентне відомство Китаю.

Концепт цього автомобіля, який оснащений м’яким дахом, представили в минулому році на фестивалі під назвою Worthersee Tour. Необхідно зауважити, що технічна начинка прототипу не відрізнялася від самого звичайного хетчбека під назвою Golf R. Кабріолет має дволітровий бензиновий турбомотор потужністю двісті сімдесят кінських сил, який дозволяє прискорюватися до «сотні» за шість секунд.

На Worthersee Tour в минулому році концерн Volkswagen продемонстрував прототип кабріолета Golf GTI, який був запущений в серію в лютому дві тисячі дванадцятого року.

Прочитано 212 разів
Детальніше в цій категорії: « Toyota Corolla Навіщо тонувати авто? »

Випадкові статті

06 січня, 2016 р.

Чотири модифікації хетчбека Fiat від компанії Abarth

Авто
Компанія Abarth підготувала до показу на мотор-шоу в Болонії чотири нових модифікації хетчбеків Fiat. Три варіанти малолітражного Fiat 500 і один варіант Fiat Punto можна буде побачити в грудні з 3 по 11 число.
16 грудня, 2015 р.

Читати корисно

Рiзне
Читання книг не тільки відмінна звичка, але вельми корисна річ. Дане хобі розвиває мислення людини, допомагає чітко і ясно висловлювати свої думки як усно, так і письмово, покращує пам’ять, позитивно позначається на діяльності працівників розумової праці,…
10 січ., 2016 р.

Nissan розсекречені динамічні характеристики кросовера під назвою juke-r

Авто
Компанією Nissan розсекречена інформація про динамічні характеристики кросовера під…
06 січ., 2016 р.

Броньовичок з Франції

Авто
Зовні Stepway досить легко дізнатися по корпусу фар чорного кольору, пластиковий обвіс,…
04 січ., 2016 р.

Антирадари

Авто
На дорогах нашої країни вже давно почали використовувати радари для фіксування швидкості.…
12 січ., 2016 р.

Saab став банкрутом

Авто
Автовиробник зі Швеції Saab подав заяву про своє банкрутство. Автовиробник, згідно…
06 січ., 2016 р.

Автомобільні кондиціонери

Авто
На сьогоднішній день більшість автомобілів обладнано вбудованими кондиціонерами. Всі нові…
15 груд., 2015 р.

Крим. Массандра

Країни та міста
Масандрівський палац і селище Массандра — це трохи різні речі. Палац, спадщина…