Неділя, 10 січня 2016 02:43

Nissan teana — що в образі тобі моєму

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

На території Японії багато років пліч-о-пліч ведуть свою бурхливу діяльність кілька автомобільних компаній вже світового значення.

Між ними ведеться досить жорстка конкурентна боротьба за ринок збуту як усередині країни, так і по всьому світу. Щороку інженерам-конструкторам доводиться створювати новітні розробки, які значно покращують характеристики автомобілів, що випускаються. Після такої кропіткої праці компанія Nissan пропонує своїм шанувальникам купити Тіана — новий і вдосконалений автомобіль, що володіє вишуканими ходовими манерами і привабливою східною зовнішністю. Цей автомобіль з приголомшливою упевненістю зайняв відповідне своїм статусом місце в ряду середньорозмірних седанів класу люкс. І в цьому немає абсолютно нічого дивного. Адже багато автовиробників зробили ставку на могутнє оснащення автомобілів щодо доступних цінових категорій, створюючи конкуренцію більш високих класів.

З таким же багатим набором оснащення і динамічними характеристиками пропонує купити Хонда Акорд не менш іменитий автовиробник Honda Motor. Цей автомобіль став справжнім ветераном компанії і сьогодні переживає вже своє восьме покоління.

Обидва авто володіють неординарною зовнішністю, в якій явно проглядаються східні поняття виробників про красу автомобіля. Однак, не дивлячись на очевидні схожі зовнішні риси і схоже внутрішнє оснащення, новий Ніссан Тіана таки відноситься до більш високого класу і коштує відповідно трохи більше. Йому доступні такі нововведення, як розумний 6-позиційний варіатор CVT нового покоління Xtronic в якості трансмісії. У свою чергу він ідеально поєднується з будь-яким з двигунів, що встановлюються на Тіан. На сьогоднішній день це три типи бензинових агрегатів з фазовращатель NCVCS різних об’ємів: 2,5 л з шістьма циліндрами і 182 к.с.; 3,5 л з шістьма циліндрами і 249 к.с., а також зовсім нова розробка компанії 2, 5 л з чотирма циліндрами і потужністю 167 к.с. Останній різновид двигуна встановлюється тільки на версіях з повним приводом, які поступили в продаж в кінці весни 2010 року. Не дивлячись на те, що в ньому всього лише чотири циліндри, його динамічні та економічні показники максимально наближені до характеристик двигуна більшого об’єму. Цей двигун здатний розвивати більший крутний момент з меншим числом оборотів. У свою чергу це дозволяє значно економити паливо і отримувати незрівнянне задоволення від водіння такого ставного і розміреного автомобіля.

Додатковий комфорт і затишок у салоні на тлі шкіряної обробки створюють елементи з хрому і накладки «під дерево». Загальний настрій інтер’єру виражає розкіш і вишуканість у всіх деталях, доступних пристойному кількості людей, зараховуючи себе до так званого преміальному сегменту.

Прочитано 128 разів

Випадкові статті

12 січня, 2016 р.

Самостійна установка парктроника

Авто
Більшість водіїв небудь дряпали або ламали бампера в своїх машинах. Це, звичайно ж, неприємна ситуація, тому в таких випадках псується зовнішній вигляд автомобіля, а крім цього ще забезпечено поганий настрій водія на весь день.
06 січня, 2016 р.

Майбутнє за дизельними двигунами

Авто
Iснує думка, що двигуни внутрішнього згоряння досягли якщо не межі своєї досконалості, то піку можливостей. Подальше їх поліпшення не те щоб неможливо, а … буде йти по дрібницях.
06 січ., 2016 р.

Bmw продемонструвала розфарбовування нового M3 DTM

Авто
Командою BMW офіційно представлена лівреях автомобіля M3, призначеного для кузовної серії…
11 січ., 2016 р.

Porsche демонструє економічний варіант автомобіля panamera із запасом ходу в тисячу двісті кілометрів

Авто
Компанія під назвою Dr. Ing. hc F. Porsche AG проводить розширення модельного ряду…
11 січ., 2016 р.

Porsche хоче повернутися в формулу

Авто
Маттіас Мюллер, який є новим головою правління Porsche, повідомив про плани компанії в…
12 січ., 2016 р.

Skoda Octavia - хороший знайомий

Авто
Не дивлячись на консервативний вигляд цього «простого автомобіля», Skoda Octavia виглядає…
05 січ., 2015 р.

Audi розкрила ключові технології майбутнього

Авто
Автовиробник під назвою Audi, який відомий своїм інноваційним підходом до процесу…
06 січ., 2016 р.

Faralli Mazzanti скоро представить суперкар під назвою Mugello

Авто
Італійською компанією під назвою Faralli & Mazzanti опубліковані зображення-тизери…