Неділя, 10 січня 2016 02:43

Nissan teana — що в образі тобі моєму

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

На території Японії багато років пліч-о-пліч ведуть свою бурхливу діяльність кілька автомобільних компаній вже світового значення.

Між ними ведеться досить жорстка конкурентна боротьба за ринок збуту як усередині країни, так і по всьому світу. Щороку інженерам-конструкторам доводиться створювати новітні розробки, які значно покращують характеристики автомобілів, що випускаються. Після такої кропіткої праці компанія Nissan пропонує своїм шанувальникам купити Тіана — новий і вдосконалений автомобіль, що володіє вишуканими ходовими манерами і привабливою східною зовнішністю. Цей автомобіль з приголомшливою упевненістю зайняв відповідне своїм статусом місце в ряду середньорозмірних седанів класу люкс. І в цьому немає абсолютно нічого дивного. Адже багато автовиробників зробили ставку на могутнє оснащення автомобілів щодо доступних цінових категорій, створюючи конкуренцію більш високих класів.

З таким же багатим набором оснащення і динамічними характеристиками пропонує купити Хонда Акорд не менш іменитий автовиробник Honda Motor. Цей автомобіль став справжнім ветераном компанії і сьогодні переживає вже своє восьме покоління.

Обидва авто володіють неординарною зовнішністю, в якій явно проглядаються східні поняття виробників про красу автомобіля. Однак, не дивлячись на очевидні схожі зовнішні риси і схоже внутрішнє оснащення, новий Ніссан Тіана таки відноситься до більш високого класу і коштує відповідно трохи більше. Йому доступні такі нововведення, як розумний 6-позиційний варіатор CVT нового покоління Xtronic в якості трансмісії. У свою чергу він ідеально поєднується з будь-яким з двигунів, що встановлюються на Тіан. На сьогоднішній день це три типи бензинових агрегатів з фазовращатель NCVCS різних об’ємів: 2,5 л з шістьма циліндрами і 182 к.с.; 3,5 л з шістьма циліндрами і 249 к.с., а також зовсім нова розробка компанії 2, 5 л з чотирма циліндрами і потужністю 167 к.с. Останній різновид двигуна встановлюється тільки на версіях з повним приводом, які поступили в продаж в кінці весни 2010 року. Не дивлячись на те, що в ньому всього лише чотири циліндри, його динамічні та економічні показники максимально наближені до характеристик двигуна більшого об’єму. Цей двигун здатний розвивати більший крутний момент з меншим числом оборотів. У свою чергу це дозволяє значно економити паливо і отримувати незрівнянне задоволення від водіння такого ставного і розміреного автомобіля.

Додатковий комфорт і затишок у салоні на тлі шкіряної обробки створюють елементи з хрому і накладки «під дерево». Загальний настрій інтер’єру виражає розкіш і вишуканість у всіх деталях, доступних пристойному кількості людей, зараховуючи себе до так званого преміальному сегменту.

Прочитано 94 разів

Випадкові статті

16 грудня, 2015 р.

Фантомні відчуття від комп’ютерних ігор

Рiзне
Досягнення найбільшої реалістичності є однією з найголовніших завдань, над якими вже жоден рік ламають голови розробники комп’ютерних ігор. Як відтворити відчуття, які відчувають ігрові персонажі?
05 січня, 2016 р.

Audi вкладе рекордну суму в розробку нових моделей

Авто
Німецький виробник автомобілів преміум-класу Audi збирається вкласти найбільшу в своїй історії суму в оновлення модельної лінійки і збільшення штату.
15 січ., 2016 р.

У audi a6 avant багажник можна відкрити ногою

Авто
Німецька компанія продемонструвала універсал бізнес-класу, який створений на платформі…
23 лют., 2016 р.

Golf GTI

Авто
Концерном Volkswagen розсекречена відкрита модифікація «зарядженого» хетчбека під назвою…
06 січ., 2016 р.

Mazda MX-5 планує обійтися без ротора

Авто
Інженери компанії з Японії під назвою Mazda, які розробляють інноваційне покоління…
16 груд., 2015 р.

Кiпр

Країни та міста
Кіпр, будучи третім за площі островом Середземномор’я, об’єктивно є найкрасивішим серед…
01 бер., 2016 р.

Навіщо сайту контент?

Рiзне
Почнемо з самого поняття «контент». Слово контент взято з англійського слова «content»,…
06 січ., 2016 р.

Десять правил економії палива!

Авто
У наш час паливо для автомобіля стало дуже дорогим, за часів Радянського Союзу його можна…