Вівторок, 12 січня 2016 01:15

Skoda Octavia - хороший знайомий

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Не дивлячись на консервативний вигляд цього «простого автомобіля», Skoda Octavia виглядає солідно, а особливо, в кольорі чорного «металліка».

Octavia має «надувний» мотор TSI з об’ємом всього 1.4 чехи і прелексівную DSG.

Так як під капотом менше «полторашки», то на швидкісних обгонах доводиться уважніше вибирайте передачу! Шість рядів є одним з відмінних варіантів для економії палива, але на високих швидкостях готуйте меншу заздалегідь, адже розгін може скінчитися раніше, ніж Ви захочете завершити маневр.

Ефективність гальмування, реакції і стійкість автомобіля завжди в межах норми. Єдине, псує загальне враження — це посередня плавність ходу, від якої модель так і не позбулася.

Не дивлячись на те, що салон багато порахують академічним і нудним, але його класичний дизайн, створений в строгості, має зовнішність досить органічно доповнену, непогано вписався в нинішню «обгортку».

Але ось панель приладів, точніше, розмітку шкал варто було б поміняти, адже цифри на них дрібнуваті, незручні для читання.

Тут чехи обмежилися малим, змінили зелене підсвічування на біло-місячну, так як колишня викликала масу дорікань і оснастили Octavia новим кермом, а також додали пару нових матеріалів, інсталювати в передні сидіння більш «дружні» підголовники WOKS, які значно підвищили рівень пасивної безпеки.

560-літровий багажник і величезний отвір п’ятих дверей дозволяють розміщувати в досить габаритні вантажі, навіть при номінальній компонуванні. У відношенні ергономіки Skoda, використовуючи філігранну точність, копіює багато фольксвагеновские машини.

Але як би та не було, сідаючи за кермо цієї машини, водій завжди впевнений, що все підконтрольне йому обладнання буде доступно навіть на інтуїтивному рівні або на дотик, тут як більше подобається.

Прочитано 133 разів

Випадкові статті

06 січня, 2016 р.

Bridgestone пропонує виробляти шини зі звичайних російських кульбаб

Авто
Американський підрозділ компанії з Японії під назвою Bridgestone провело дослідження, спрямоване на визначення рослинних культур, які можуть бути в промисловому масштабі використані для отримання каучуку.
16 грудня, 2015 р.

Куба

Країни та міста
Щоб опинитися в світі тропічної екзотики і дізнатися всі тонкощі колориту життя цієї приголомшливої ​​країни, безсумнівно, варто відпочити на Кубі.
05 жовт., 2016 р.

Як ставити на хокей

Рiзне
У Північній Америці хокей користується величезним успіхом. Там спортсмени грають на…
07 січ., 2016 р.

Як потрібно правильно гальмувати?

Авто
Закінчувати гальмування необхідно ще до початку повороту. Ні в якому разі не варто…
06 січ., 2016 р.

Автотуризм

Авто
Зараз в наш час, коли автомобілі сталишвидше, комфортабельніше і більш надійні в…
07 січ., 2016 р.

Mitsubishi і Peugeot розробляють електромобіль

Авто
Японська автомобільна компанія Mitsubishi Motors і французький автогігант Peugeot мають…
10 січ., 2016 р.

Nissan teana — що в образі тобі моєму

Авто
На території Японії багато років пліч-о-пліч ведуть свою бурхливу діяльність кілька…
06 січ., 2016 р.

Lexus прославився новим бізнес седаном

Авто
Седани серії GS вважаються старожилами на ринку автомобілів — машиною торгують близько…