Favorit sport: чесний огляд про букмекерську контору в Україні

Фаворит букмекерська контора

Букмекерська контора Фаворит працює у віртуальному просторі з 1999 року. Букмекер пропонує українцям вигідні та зрозумілі умови для беттінгу. Фаворит спорт досить часто зустрічається у лідерах рейтингів найкращих бк мережі. Ставки на спорт – це різновид азартного парі, у рамках якого беттерам пропонують визначити переможця у поєдинку, кількість голів, фаворитів, аутсайдерів та інші результати гри. На кожен із них встановлений коефіцієнт. Чим віщий цей показник, тим більше грошей ви можете отримати у разі виграшної ставки.

У купоні беттера може бути одночасно декілька подій. Доступ до ставок на реальні гроші відкривається лише після реєстрації на сайті. Фаворит спорт Україна сайт – це ліцензійний портал, який охоплює безліч спортивних подій. Робити ставки на сайті ви можете у прематчах та форматі лайв. Окрім беттінгу портал пропонує віртуально казино з ігровими автоматами, які обов’язково мають демонстраційні версії.

Оскільки Фаворит спорт букмекерська контора досить популярна серед українських користувачів, важливо розглянути її особливості, переваги, ліміти, події для створення ставок.

Офіційна інформація про Фаворит спорт

Портал працює на території України легально, оскільки має ліцензію міжнародного зразка. Усі повнолітні користувачі можуть створити обліковий запис та користуватися можливостями заробітку на сайті бк. Реєстрація та верифікація – обов’язкові умови для нових користувачів, які бажають робити ставки у національній валюті. Щоб відкрити для себе Фаворит ставки на спорт, заповніть реєстраційну форму та підтвердьте інформацію. Після успішної реєстрації на сайті ви зможете використовувати різні бонуси від адміністрації порталу.

Усі різновиди ставок на сайті бк

Ставки на спорт Фаворит привертають увагу не тільки фанатів спортивних подій, але й азартних користувачів, які спочатку навіть не мають уяви про алгоритм отримання прибутку. Адміністрація бк інформативно підтримує новачків, тому розібратися у правилах створення ставок може будь-хто.

Розглянемо найпопулярніші види ставок у бк:

На результат події Це найзрозуміліший формат ставки. Гравцю пропонують обрати один із варіантів – програш, виграш конкретної команди чи гравця, нічия. Усі команди чи гравці пронумеровані. Напроти конкретного номера встановлюють букви П, В, Н, що відповідають результатам події. Коли ви робите ставку, можете треба обрати варіант із пропонованих.

Також на кожен варіант ставки встановлений коефіцієнт. Є події, в яких можна визначити фаворитів. На них коефіцієнти будуть найнижчими. Якщо ви робите ставку на аутсайдера, і йому вдається отримати перемогу, виграш буде солідним. У рамках конкретної події варто визначити умови отримання виграшу.

Подвійний результат В одному купоні беттер може поставити два варіанти прогнозів. Наприклад, у футбольному матчі ви можете поставити на програш конкретної команди та нічию. зазвичай коефіцієнти у таких подіях символічні, але ймовірність виграшної ставки зростає.
Тотал Це ставки, які розраховуються від кількості конкретних подій. Тотали можуть бути – або +, менше-більше. Наприклад, ви можете зробити ставку на кількість забитих голів у першому таймі – більше 2. Тотал може бути уточнюючим з додатковими умовами, які варто завжди враховувати.
Фора Цей варіант застосовують для подій, у яких можна визначити фаворита. Сутність полягає у створенні ставок на різні результати подій.
Експрес В одному купоні для експресу вам необхідно зробити ставки мінімум на дві події. Усі види ставок беруть участь у створенні експресу. Вірогідність правильно спрогнозувати результат ставок невисока, але виграш значний. Усі коефіцієнти подій множать. Якщо хоча б один з прогнозів не зіграє, ви втрачаєте усі ставки на події.

Інші види ставок

Фаворит ставки онлайн не обмежуються вищеописаними. Кожна подія передбачає безліч інших варіантів. При виборі конкретної події ви можете детально розглянути усі варіанти ставок та коефіцієнти. Футбольні матчі вважаються найпопулярнішими, тому розпис у них максимальній. Наприклад, ви можете робити ставки на азіатську фору чи тотал. Ці ставки передбачають наявність дробових частин у числі і мають складну систему розрахунків.

Цікавим є варіант створення ставок на тайм, коли беттеру пропонують спрогнозувати результати відповідного тайму. Ставка на гол означає визначення команди, яка заб’є перших гол. При створенні ставки на рахунок необхідно вгадати, з яким рахунком закінчиться гра. Мова може йти про матч або конкретну його хвилину. Фаворит спорт ставки включають визначення гравця, якому першому вдасться принести виграшний бал команді.

Новачкам краще починати з простих ставок з великою вірогідністю. Спочатку орієнтуйтеся на події, в яких можна обрати відразу два результати. Коли ви будете більш впевненими, можна перейти на більш точні розрахунки та ставки.

Лінія і коефіцієнти бк Фаворит України

Фаворит орієнтується на середні показники коефіцієнтів. У багатьох подіях вони встановлені на рівні 6%. Все залежить від обраної дисципліни. Зареєстрованим беттерам пропонують ставки на усі популярні види спорту, включаючи кіберспортивні події. Також букмекерська контора Фаворит України періодично оновлює нестандартні формати ставок – політичні дебати, зіркові дискусії та інші.

Розмір маржі залежить від популярності спортивної події та її рівня. Розглянемо середні показники у різних дисциплінах:

 • футбол. Популярні матчі мають маржу від 4,5 до 6%. Якщо орієнтуватися на менш відомі футбольні матчі, у них пропонують маржу не вище 8%;
 • хокей. Це вид спорту передбачає різні розміри маржі. Немає єдиної формули та коефіцієнту. Показники варіюються у межах 4-10%. Найвища маржа зустрічається у подіях хокейної ліги;
 • баскетбол. Беттери можуть робити ставки з коефіцієнтами до 5,5%;
 • теніс. Найпрестижніші турніри передбачають маржу до 8%.

Компанія Фаворит спорт охоплює велику кількість подій, тому популярна серед новачків та професійних беттерів. На сайті бк ви зайдете не тільки міжнародні події, але й аматорські поєдинки. Спрогнозувати виграш команди у них складніше через брак аналітики та прогнозів експертів. З іншого боку, у вас є можливість отримати солідну суму на високих коефіцієнтах.

Особливості Live-ставок у Фаворит бк України

Ставки у режимі реального часу мають більш привабливі коефіцієнти, але цей формат ставок частіше використовують професійні беттери. Майже усі події представлені у форматі лайву. Гравець може розраховувати не тільки на створення ставок, але й якісну трансляцію подій.

У режимі реального часі беттер відстежує актуальну інформацію про перебіг подій. Коефіцієнти постійно змінюються, тому беттер має можливість зробити ставку у найвлучніший момент. Відсоток маржі у різних дисциплінах варіюється від 5,%% до 10%. Варто зазначити, що виплати по ставкам у лайві нараховуються миттєво після оголення результатів події. Це значна перевага над прематчами. Усі доступні події зі ставками в лайві відображаються в окремому розділі «лайв-ставки».

Рекомендації по створенню ставок на сайті бк

На сайті Фаворит кому юа ставки можуть робити лише користувачі після успішної реєстрації. Це доступно в основній версії з браузера, з мобільного чи через додаток Фаворит. В лінії події потрібно обрати прематч або лайв. Після цього ви зможете зробити ставку, враховуючи встановлені коефіцієнти для прематчів. Що стосується подій з онлайн-трансляцією у режимі реального часу, коефіцієнти можуть постійно змінюватися протягом гри. Тому беттеру пропонують орієнтуватися з розрахунку реальної картини на екрані.

Сума ставки визначає розмір потенційного прибутку. Виграш залежить від суми ставки на коефіцієнту події. У особистому кабінеті ви можете відстежувати події у купоні, виплати, програші ставок. У прематчах результати з’являються дещо пізніше, ніж у лайві. За результатами події гроші за виграшну ставку зараховуються автоматично на рахунок беттера.

Існує декілька базових рекомендацій по створенню ставок у бк:

 • почніть з мінімальних ставок та орієнтуйтеся на власний банкролл;
 • якщо ви використовуєте стратегію отримання прибутку, не експериментуйте з маловідомими та сумнівними підходами. За відгуками реальних гравців, найефективнішою вважають стратегію Мартінгейла;
 • використовуйте усі доступні бонуси та вигідні пропозиції від адміністрації бк Фаворит: експреси дня, ставки без ризиків, розіграші, лотереї;
 • контролюйте власні емоції та не намагайтеся відіграти програш;
 • орієнтуйтесь на дисципліни, у яких вам найпростіше розібратися із правилами;
 • для створення ставки використовуйте усі можливі джерела інформації для найточнішого прогнозу. Не обмежуйтеся лише коефіцієнтами букмекерської контори. Особливо, коли мова йде про відомі чемпіонати на поєдинки;
 • не починайте знайомство з беттінгом зі складних експресів, які не передбачають високої ймовірності отримання прибутку.

Ліміти ставок

Мінімальна сума створення ставки в Фаворит ком – 2 гривні. Варто зазначити, що сума поповнення через банківські картки та електронні гаманці – 25 гривень. Максимальні ставки встановлюються для конкретної події. Деякі гравці можуть потрапити під санкції адміністрації ресурси. Через це можливі урізання лімітів. Пов’язано це з використанням букмекерських вилок.

Створення ставок на різних сайтах бк зі стратегією вилок може обернутися мінімальними виграшами та навіть блокуванням рахунку. Не використовуйте заборонені бк підходи, якщо ви дотримуєтеся правил чесної гри. Усі заборони зафіксовані у правилах відповідальної гри.

Bk Favorit не працює: як отримати доступ

Сайт Фаворит може періодично блокуватися провайдерами. Це пов’язано з законодавчою базою азартного гемблінгу в Україні. Віртуальні ставки на спорт та ігрові автоматі офіційно заборонені, тому адміністрація Фаворит створює альтернативні платформи для швидкого доступу. Дубльовані сайти називають «дзеркалами». Вони повністю дублюють офіційний сайт бк, але відрізняються доменним іменем.

Ви можете знайти робоче дзеркало у соціальних мережах, на тематичних форумах, через службу підтримки бк. Також можна підписатися на розсилку від адміністрацій для отримання оперативної інформації про зміни на сайті. Повторна реєстрація на сайті не передбачена, тому для авторизації достатньо вказати логін та пароль.

Мобільна версія контори Фаворит

Для швидкого та зручного доступу на сайт бк з мобільного телефону ви можете перейти на сайт через браузер та додаток. Перший спосіб передбачає адаптування меню бк під особливості розширення смартфону. Додаток – це надійний помічник для користувачів, який передбачає швидкий доступ до особистого кабінету без блокувань інтернет-провайдерами.

Переваги додатку:

 • швидкий доступ без використання браузера та дзеркал;
 • адаптоване меню без додаткової непотрібної інформації та реклами;
 • зберігається висока якість зображення сайту;
 • доступні трансляції лайв у відкритому доступі;
 • не потрібно повторна реєстрація;
 • можливість збереження інформації для швидкого входу в особистий кабінет.

Бонуси та акції для гравців

Фаворит букмекер пропонує різновиди акцій та бонусів, якими ви можете скористатися після реєстрації. Тільки авторизовані на сайті користувачі можуть оцінити переваги букмекерської контори. Для кожної категорії гравців передбачені різні види бонусів. Фаворит не обмежується бонусами для новачків, тому пропонує безліч цікавих пропозицій для активних клієнтів на сайті.

Програма лояльності Фаворит бк

Програма лояльності розповсюджується на події з коефіцієнтами від 1,05. При створенні ставок на спортивні події беттери накопичують бали. В залежності від їх кількості гравець отримує відповідний статус. У особистому кабінеті користувачі можуть відстежувати свій статус та переваги, на які можуть використовувати. Усі нові користувачі отримують статус «новачок».

Окрім програми лояльності та отримання нових рангів беттерам пропонують обмін балів на подарунки. У переліку коштовних призів зустрічаються: портативні пристрой, мобільні телефони, ноутбуки та інша техніка.

Як отримати кешбек

Фаворит бк контора пропонує повернення частини програшу. Розмір кешбеку на сайті – 10%. Отримання більш високого статусу в системі лояльності передбачає збільшені відсотки повернення власних коштів. Кешбек розповсюджується на усіх користувачів букмекерської контори.

Бонус нараховується автоматично. Якщо кешбек не повернули, зверніться до служби підтримки. Найчастіше це відбувається через невиконання умов бонусної пропозиції.

Експрес дня

На сайті бк у рамках цієї акції є перелік подій, на які ви можете робити ставки на отримувати більший прибуток. Окрім виграшу додатково зараховується +10% від суми. Кількість подій у Фаворит – 3-5. Важливо, щоб усі прогнози із зазначених були виправданими.

Усі події у експресі дня відбуваються одночасно, тому підрахунки результатів відобразяться приблизно в один і той же час. У експресах найчастіше беруть участь популярні види спорту.

Лотереї та інші розваги на сайті букмекера

Букмекерські контори Фаворит пропонують безліч інших азартних розваг та способів примноження капіталу. Ви можете отримати прибуток наступними способами:

 • лотереї-кено. Прості віртуальні лотереї з купонами. Вартість одного купону – від 5 гривень. Ви можете отримати до мільйона потенційного прибутку. Виграшні комбінації обираються випадковим способом, тому виграш залежить виключно від фортуни беттера. У роздала «лотереї» ви знайдете більше інформації про цей вид розіграшу;
 • казино. Нараховується приблизно 2000 ігрових автоматів, рулеток, інших азартних ігор. Окрім класичних видів ви знайдете сучасні інтерпретації правил, які роблять ігри ще більш привабливими.

Способи платежів в букмекерській конторі

Для поповнення депозиту потрібно бути зареєстрованими на сайті бк. Мінімальна сума поповнення складає 25 гривен. Ви можете скористатися наступними платіжними системами:

 • термінали;
 • банківські картки;
 • електронні гаманці.

Терміни виводи заробітку залежать від обраної системи. Зарахування коштів – майже миттєво, до 5-ти хвилин.

Правила поповнення рахунку

При поповненні депозиту платіжні дані мають відповідати вашим особистим, зазначеним у кабінеті. Рахунок можна поповнити від 25 гривень. Коли гроші відобразяться на депозиті, ви зможете робити ставки

Як вивести заробіток

Вивести прибуток можна на банківські картки, Єдиний гаманець, AdvCash. Мінімальна сума для проведення транзакції – 100 гривень. Максимально за одну операцію ви зможете отримати 14500 гривень. Електронні гаманці передбачають зарахування коштів протягом 24 годин, картки – до 5-ти робочих днів. Верифікація вважається обов’язковою для грошових транзакцій.

Служба підтримки клієнтів Фаворит спорт Україна

На офіційному сайті бк встановлений онлайн-чат для отримання оперативних відповідей. Також ви можете подзвонити на консультаційний номер 0 (800) 210 414. Співробітники букмекерської контори швидко розглядають звернення букмекерів та надають професійну допомогу у розв’язанні важливих питань.

Ліцензія букмекера

Зараз діє актуальна ліцензія Кюрасао від 2019 року. Цей регулятор вважається найнадійнішим у сфері беттінгу, тому користувачі можуть оцінити переваги ліцензійного порталу. Ви можете розраховувати на високий рівень безпеки, конфіденційність, допомогу у вирішенні суперечливих ситуацій.

Переваги та недоліки БК Favorit Sport

Якщо ви вирішили зайти на Фаворит спорт, ви можете оцінити переваги інтерактивного оформлення грального залу, зручне меню та управління. Тільки після реєстрації ви зможете оцінити усі переваги букмекерської контори.

Бк виділяється від конкурентів високими коефіцієнтами прибутку, широкою лінією подій. Ви можете обрати актуальні спортивні події та нестандартні формати для створення ставок. Лайв-події відрізняються високою якістю трансляцій. Ви можете одночасно робити ставки та насолоджуватися динамічною грою.

До мінусів відносять лиш те, що Фаворит передбачає обов’язкову верифікацію. Але, це легко пояснити політикою безпеки бк. Одразу після реєстрації ви можете пройти верифікацію і не повертатися до цього питання через деякий час.

Відгуки гравців про сайт Фаворит спорт

В інтернеті можна знайти велику кількість відгуків про букмекерську контору. Це дійсно популярний ресурс серед беттерів. Не слід стверджувати, що відгуки про Фаворит виключно позитивні. Базовою помилкою беттерів стає ігнорування правил, які призводять до негативних відгуків.

У лінії ставок – більше 40 подій, серед яких ви знайдете не тільки класичні спортивні дисципліни, але й нестандартні події. Серед негативних відгуків відзначають складність верифікації. Користувачі, які успішно завершили цю процедуру, не мали проблем з отриманням прибутку.

Оцінити переваги та недоліки сайту бк можливо тільки після отримання власного досвіду. Для цього потрібно зареєструватися на сайті та спробувати зробити ставку. Ви можете скористатися послугою ставки без ризику. Вона передбачає ставки на суму не більше 2000 гривень з подальшим поверненням коштів у випадку програшу.

FAQ

1. Як поповнити депозит Фаворит?

Поповнити рахунок у букмекерській конторі ви можете декількома способами – через картку будь-якого банку, електронний гаманець. Мінімальна сума поповнення рахунку – 25 гривень. Важливо обрати лише одну платіжну систему для грошових транзакцій.

2. Як поповнити Фаворит через термінал?

Ви можете поповнити рахунок через термінал із зазначенням особистих даних. Однак небагато терміналів приймають оплату через неофіційний онлайн-беттінг в Україні.

3. Як робити ставки у Фаворит?

Після реєстрації на сайті та поповнення депозиту и можете робити ставки на події. Для цього потрібно обрати дисципліну, визначитися з форматом – лайв або прематч, обрати результат та вказати суму поповнення. Після цього ваша ставка буде прийнята системою та скасувати її не можна буде.

4. Як використовувати бонуси Фаворит?

Усі бонусні пропозиції мають умови їх використання. Уважно ознайомтеся із особливостями акції та виконайте її умови. Не забувайте про вейджери. Тільки після виконання їх умов можна забрати виграш зручним способом.

5. Скільки часу займає верифікація документів?

Верифікація передбачає розглядання документів співробітниками бк. Звичайно ця процедура займає добу, але у деяких випадках може затягнутися до 3-х робочих днів.

spin button spin button Випробуй сьогодні вдачу
Скачати на IOS Скачати на Android