Як грати в Book of dead slot?

Грати на гроші

Ігровий автомат Книга мертвих – це азартна пригода від провайдера Play’n Go. Бренду вдалося створити цікавий контент з регулярними виплатами, щедрими коефіцієнтами та високими шансами на отримання прибутку. Ключовою тематикою став Стародавній Єгипет. Саме з цією країною того часу пов’язано найбільше цікавих історій, загадок та міфологія. Book of dead слот – це інтерактивний автомат з безліччю анімаційних та візуальних ефектів.

Оформлення, ігровий процес, графіка відповідають ключовій тематиці. Піраміди, стародавні боги, артефакти заповнюють позиції грального поля. В кожним запуском слота ви наближаєтеся до отримання відповідей на усі запитання, пов’язані з Стародавнім Єгиптом.

Окрім оригінального оформлення Бук оф дід – це ще й високі шанси на отримання прибутку, постійні нарахування монет та бонусів за щасливі позиції. Технічні параметри автомата виправдовують очікування від динамічної гри на реальні гроші. Незалежно від обраного формату, демо чи на гроші, ви зможете оцінити переваги цікавої азартної пригоди.

Book of dead гра: панель управління

Для усіх налаштувань необхідно зазначити необхідні параметри. Вони встановлюються на панелі управління. Тільки після внесення змін переходьте у режим запуску ігрового автомата. Усього правилами гри встановлені 5 барабанів та 10 активних ліній. Лише на них формуються призові комбінації.

Якщо ви активуєте режим автоматичного запуску, ризик-гра не буде доступною після кожного прибутку. У цьому випадку потрібно встановити пріоритет – автоматичний запуск або можливість примноження капіталу.

Усього в грі доступні 11 символів. Вони зафіксовані в розділі «інфо». За кожні комбінації від 3 до 5 символів ви отримуєте кошти. У форматі гри на реальні гроші вам нараховують реальні гроші, в демонстраційній версії гри – віртуальні монети.

Символи Book of dead

В Book of dead грати безкоштовно ви можете у такому ж форматі, як і на реальні гроші. Єдина відмінність полягає у тому, що ви не отримуєте прибуток та можете грати без обмежень, ризиків. При переході у розділ «інфо» ви знайдете інформацію про символи.

Book of dead megaways пропонує наступні винагороди:

Головний герой, який потрапляє до Стародавнього Єгипту Дарує до 5000 множників. Якщо вам вдалося зібрати 5 портретів головного героя, сума ставки примножується у рекордну кількість разів. Мінімально можна зібрати 2 символи на лінії.
Єгипетський бог Це ключовий персонаж, який може примножити ставку на спін в 2000 разів.
Бог Анубіс До 750 ставок на рахунок.
Синій птах До 750 множників.

Головною особливістю слота вважають мінімальну кількість символів в комбінації. Вам нараховують виграш навіть за ланцюг від 2 ідентичних зображень. Book of dead відгуки підтверджують високі шанси на отримання прибутку. Технічні параметри гри передбачають динамічний сюжет, який супроводжується постійними нарахуваннями виграшів.

Якщо ви запускаєте Book of dead демо або на реальні гроші, є можливість скористатися не лише класичними комбінаціями, але й спеціальним символом. Книга Мертвих – це скаттер та вайлд. У якості вайлда цей символ може замінювати усі інші зображення на полі. Скаттер запускає серію фріспінів. За рахунок безкоштовних запусків ви можете суттєво примножити капітал.

Book of dead: як виграти в безкоштовному форматі

Усі гемблери можуть скористатися безкоштовною версією. Демонстраційний формат не передбачає поповнення рахунку, виведення коштів. Ви можете лише насолоджуватися якісною грою під час обертів барабанів. Не потрібно створювати особистий кабінет, поповнювати рахунок та вивчати правила казино.

На офіційному порталі Фаворит ви можете запустити гру на гроші, а безкоштовно ви можете зіграти тут. Алгоритм гри у тренувальному форматі наступний:

  1. Клікніть «демо» для запуску гри.
  2. Перейдіть в інформаційний розділ та дізнайтеся цінність усіх символів, бонусів.
  3. Встановіть налаштування на панелі управління.
  4. Запускайте слот.

У кожного гравця є віртуальний рахунок. З кожною ставкою з нього списуються кошти. Також під час виграшів ви отримуєте надходження у вигляді віртуальних монет. Якщо на рахунку закінчилися монети, потрібно оновити сторінку.

Ризик-раунд Book of dead

Ризик-раунд – це додаткова можливість примножити прибуток. На екрані з’являються гральні карти. Якщо вам вдається вгадати колір перевернутої карти, сума останнього зарахування примножується. Це ризикований раунд, оскільки невдалий вибір обертається програшем.

Тут варто встановити усі ризики, враховуючи розмір виграшу. Враховуйте також, що під час автоматичних спінів ризик-раунд недоступний.

Сума виграшу залежить від ставки, кількості та цінності щасливих ланцюгів, додаткових раундів та спеціальних символів. На символічних ставках досить складно зірвати куш.

FAQ

❓Які спеціальні символи є в слоті Book of dead?
Вайлд та скаттер в грі – це Книга Мертвих. Вона примножує капітал та відкриває більше можливостей.
❓Чи потрібна реєстрація для запуску демонстраційної версії?
Ні. Створення акаунта, поповнення рахунку не передбачені безкоштовною версією гри.
❓Як збільшити шанси на отримання прибутку?
Ви не можете впливати на хід гри, оскільки вона працює через генератор випадкових чисел.
❓Від чого залежить прибуток в Book of dead?
Потенційний прибуток залежить від розміру ставки, кількості ланцюгів із виграшних символів, додаткових раундів.
❓Чим привертає увагу ігровий автомат Book of dead?
Технічними параметрами, тематикою та якісною графікою. Ви можете оцінити усі переваги слоту навіть у демонстраційній версії. Якщо вам сподобалась гра, переходьте у формат на реальні гроші та отримуйте прибуток.
spin button spin button Испытай сегодня удачу
Скачать на IOS Скачать на Android