Четвер, 11 лютого 2016 15:34

Екскурсійні програми в Тунісі

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

ТУНІС — КАРФАГЕН — МУЗЕЙ БАРДО — СИДИ-БО-Саїд

Автобусна поїздка в столицю Тунісу з оглядом древньої столиці Медіна, відвідуванням музею Бардо, в якому знаходиться знаменита у всьому світі колекція римської мозаїки, відвідування розкопок давньоримського міста Карфагена і древньої села Сіді-Бу-Саїд. Карфаген в перекладі з фінікійської означає «Нове місто». Тут було засновано фінікійська держава. Руїни Карфагена розташувалися в різних місцях, де ось уже два століття ведуться археологічні розкопки руїн стародавнього міста. Жителі Карфагена славилися винахідливістю і ділову хватку. До III століття до нашої ери місто-держава стала найбільшою в Африці, змагаючись за панування в Середземному морі з Римською імперією. Після падіння імперії Карфаген кілька разів переходив з рук в руки та був майже повністю розграбований. В наші дні тут можна побачити останки в основному римських будівель — театрів, храмів, палаців і лазень. Інтерес представляють руїни римського амфітеатру і найбільші термальні ванни. Чудовий вид на Карфаген відкривається з сусіднього пагорба Бірса, там же знаходиться музей з багатою експозицією мозаїки, скульптури і артефактів періоду фінікійського Карфагена. Сьогоднішний Карфаген — це престижне передмістя, де розташована літня резиденція президента Тунісу.

Для того, щоб відпочити за кордоном, вам можливо знадобиться оформить визу в Днепропетровске та побачити дивовижну країну Туніс.

Сахара

Поїздка в пустелю Сахара дозволить доторкнутися до самого серця Тунісу, пізнати одну з головних таємниць «Чорного континенту». Одна із зупинок — місто Ель-Джем, де зберігся римський Колізей, що датується III ст. н. е. Саме там проводилися знамениті гладіаторські бої. Наступна зупинка — місто Матмата, в околицях якого велися зйомки «Зоряних воєн». Особливі враження гарантовані при відвідуванні підземних печер, де мешкали троглодити — «печерні» люди, про яких розповідають чимало захоплюючих історій. Крім того, має бути ночівля в місті Дуз. Це містечко на краю пустелі здавна був останньою стоянкою перед тим, як людина потрапляла в палкі обійми Сахари.

Прочитано 260 разів

Випадкові статті

06 січня, 2016 р.

Як замінити масло в МКПП?

Авто
Процедура заміни масла в МКПП забезпечує збереження автомобільних вузлів у робочому стані. Крім того, це дозволяє запобігти передчасному зносу всіх комплектуючих автомобіля.
16 грудня, 2015 р.

Читати корисно

Рiзне
Читання книг не тільки відмінна звичка, але вельми корисна річ. Дане хобі розвиває мислення людини, допомагає чітко і ясно висловлювати свої думки як усно, так і письмово, покращує пам’ять, позитивно позначається на діяльності працівників розумової праці,…
05 січ., 2016 р.

Авто-скло

Авто
Всім відомо, що ми погано бачимо черезбрудне лобове скло відбувається на дорозі. До того…
16 груд., 2015 р.

Ямайка

Країни та міста
Один з найбільших островів Канарського архіпелагу — Ямайка — найнаселеніший і самий…
06 січ., 2016 р.

Ferrari побудувала екстремальний суперкар

Авто
Мережевим виданням Worldcarfans опубліковані шпигунські фотографії найбільш екстремальній…
27 квіт., 2016 р.

Віннер Автомотів — в києві кращі пропозиції від Віннер

Авто
В наш час кожна сучасна людина стикається з необхідністю придбання автомобіля. Основними…
18 лют., 2016 р.

Де можна безкоштовно грати у гральні автомати

Рiзне
Самі завзяті геймери, і гравці що віддають перевагу грошовій винагороді стверджують, що…
16 груд., 2015 р.

Ізраїль

Країни та міста
Ізраїль — одна з найчудовіших і дивовижних країн у всьому світі. Вона розташована на…