Вівторок, 15 грудня 2015 18:04

Крим. Массандра

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Масандрівський палац і селище Массандра — це трохи різні речі. Палац, спадщина сиятельного графа Воронцова, що знаходиться в Верхній Масандрі, над магістраллю Симферополь- Ялта, не доїжджаючи до селища з льохами повними вина.

Від дороги до палацу доведеться пройтися — швидким кроком хвилин десять. На всяк випадок, краще уточнити маршрут, озброївшись мобільним Інтернетом, тим більше що зробити це не важко. А добиратися в Масандрівський палац найкраще, якщо є така можливість, звичайно ж, на велосипедах — і швидше, і для здоров’я корисно …

Для побудови палацу граф запросив великого архітектора Бушара, який родом з Франції, і в 1881 р почалося будівництво. На жаль, їх завершення замовник не побачив … Після смерті графа імператор Олександр II побажав мати тут свою резиденцію і будівництво було продовжено. Незабаром палац добудували. Це був прекрасний замок в дусі французьких шато: нелегкі фасади, вежі з піками на даху, величезні сходи, незвичайні балкони …

Цей палац дійсно схожий на царську дачу … У самому палаці розташовані кахельна піч, їдальня з Ломоносовским порцеляною, багато панелей з дуба. За палацом — великий мисливський парк, відокремлений від саду красивою високою кам’яною огорожею з левиними барельєфами, басейном, фонтанами і скульптурами.

Це прекрасне місце для пішої прогулянки, оскільки ходити тут швидко не виходить: раз у раз зупиняєшся, щоб зробити фото і добре розглянути місцевість.

Патріарх кримського виноробства

Відомою Массандра стала не тільки завдяки царської резиденції, а й винному заводу — найстаріший в Україні і один з найзнаменитіших заводів у світі. Колекція вин заводу нараховує більше 1 млн. Пляшок вина, яка є найбільшою в країні. Ця колекція містить вина різних сортів і років урожаю (найстарішим вже понад 200 років) .Також вона внесена до Книги рекордів Гіннеса.

Під час Громадянської війни працівники «Масандри» замурували приміщення з колекційними винами, чим уберегли його від обкрадання. Весь вхід в підвал був закладений великими каменями і залитий цементом. Над цим входом був викладений підлогу, який з’єднувався з рештою квадратурою. Пол був настільки природним, що ні хто не міг навіть і подумати, що під ним що то є. Лише наприкінці 1920 р галерея і відділення з винами були повністю розкопані.

На замітку туристам Масандри:

— Коли показують дорогу до Массандрової палацу, туристам, як правило, в якості орієнтира рекомендують шукати скелю з орлом — символом царського роду.

— Палац призначений тільки для хорошого, затишного і спокійного відпочинку, тому в ньому немає кімнат для прийомів і парадних залів. Кімнати для проживання маленькі, комфортні невисокими стелями і камінами з кримського вапняку. Чарівним цих кімнат є їх прикраси майолікою, вітражами, живописом по склу …

— Винпідвалу «Ореанда» раніше належав Великому князю Костянтину — самому прямому родичу Миколи II. Підвал побудований в 1888 р і являє собою капітальне двоповерхова будівля. Перший поверх підземний, другий — наземний. Обидва вони між собою з’єднані красивою гвинтовими сходами, відлитими з чавуну.

— У закладеної ще самим Голіциним колекції вин в даний час налічується близько мільйона пляшок. Найстаріший експонат колекції — Херес де ля Фронтера врожаю 1775.

Прочитано 126 разів
Детальніше в цій категорії: « Чернігів Балі »

Випадкові статті

04 січня, 2016 р.

Альфа Ромео на 80-ій міжнародній женевській виставці

Авто
«Джульєтта» — безперечна зірка виставкового центру і столітньої річниці «Альфа Ромео».
08 лютого, 2016 р.

Утеплення фасадів

Ремонт
При настанні зими більшість жителів багатоповерхівок безпосередньо стикаються з проблемами, пов’язаними з опаленням будинку.
12 січ., 2016 р.

Suv subaru b5-tph - екологічна мрія

Авто
Концерн Subaru завжди вмів дивувати своїх нинішніх і потенційних клієнтів. Не був…
01 лют., 2016 р.

Ісландія

Країни та міста
Це країна з її льодовиками, ревучими водоспадами, вулканами і гейзерами не випадково…
06 січ., 2016 р.

Chevrolet Orlando

Авто
Компанія Шевроле десятиліття працювала тільки на внутрішньому американському ринку, і ось…
07 січ., 2016 р.

Mitsubishi Pajero Wagon IV 30 - його сильні і слабкі сторони

Авто
У даній статті ми спробували зібрати інформацію про позитивні, і не дуже, сторонах…
06 січ., 2016 р.

Land Rover створить кросовер призначений для активного способу життя

Авто
Компанією Land Rover розглядається можливість розробки досить компактного кросовера, який…
13 квіт., 2016 р.

Молодіжний відпочинок

Країни та міста
Думаєте як провести круту відпустку з друзями? Чи не хочете спостерігати на відпочинку…