Вівторок, 15 березня 2016 11:04

Як знайти роботу у Польщі

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Велика кількість українців в пошуках гідного заробітку відправляється в Європу. Польща є найбільш затребуваним напрямком завдяки близькому розташуванню. До того ж, вивчення польської мови для слов’ян не представляє великих труднощів. Приваблює іноземців работа в польше швея і високим рівнем оплати праці.

Пошук роботи

Процес пошуку роботи в Польщі для жителів інших країн ускладнюється можливістю потрапити на вудку шахраїв. Багато претендентів вдаються до допомоги посередників, а на ділі віддають великі суми за послуги лжеработодателей і залишаються ні з чим. Тому краще запастися терпінням, досконально підготуватися і самостійно знайти підходящу вакансію на території Польщі.

Давайте розберемося поетапно:

Вивчення польської мови. Це дозволить самостійно обумовити з замовником всі моменти, пов’язані з роботою. Резюме та мотиваційний лист також важливо скласти державною мовою.

Оформлення резюме. Важливо чітко і грамотно розкрити ваші здібності і переваги в роботі. Обов’язково вказується освітній рівень, досвід роботи, підвищення кваліфікації, додаткові здібності та вміння, ваші особисті якості і конкурентні переваги, які допоможуть проявити себе найкращим чином в професії.

Безпосередній пошук вакансій в інтернеті також здійснюється польською мовою. Можна шукати роботу на спеціальних дошках оголошень або просто задати запит в рядку пошукача. Таким чином, ви зводите до мінімуму ймовірність отримати пропозицію від посередника. Після вибору відповідної посади, направляєте резюме по даному запиту і очікуєте відповіді.

Співбесіда з роботодавцем. У разі, якщо вашу кандидатуру схвалили, необхідно обговорити наступні моменти:

  • сума заробітної плати (з урахуванням податків або без);
  • терміни роботи і умови виплат;
  • графік роботи та умови праці;
  • наявність житла.

Впевненість в стабільному доході, в своєчасній оплаті праці можлива тільки при офіційному працевлаштуванні!

Вакансії для чоловіків і жінок

В кожній людині закладено прагнення до кращого, тому багато поляків їдуть в інші європейські країни, де зможуть заробляти більше, ніж у себе на батьківщині. Саме ці вакансії стають актуальними для працівників з України, Росії та інших держав пострадянського простору.

Серед чоловіків затребувані професії далекобійника, зварювальника, електрика, сантехніка, будівельника, працівника на ферму або виробництво, кухарі та офіціанти. Завжди можна влаштуватися на некваліфіковану працю вантажником або пакувальником. Українським жінкам не важко буде знайти роботу доглядальниці, покоївки, швачки, касира в супермаркеті, пекаря, кондитера або офіціанта. Працюючи в сфері обслуговування, важливо володіти польською мовою, також вітається знання англійської. Роботодавці часто забезпечують житлом найманих співробітників.

Працівники на фермі

Українцям є працевлаштування на сезонні роботи, наприклад, для вирощування та збирання врожаю на фермі. Також найману працю більш затребуваний в зв’язку з проведенням якої-небудь події державного значення. Наприклад, для підготовки до «Євро-2012» привертали велику кількість будівельників з інших країн.

Підсумовуючи вищевикладене, варто відзначити, що успіх пошуку роботи в Польщі з гідною оплатою та відповідними умовами праці залежить від ступеня підготовки здобувача. Тут мається на увазі не тільки професійні якості працівника, але і його бажання вивчити іноземну мову, чітке розуміння того, що він хоче і наявність певних вимог. Недарма кажуть, хто шукає, той завжди знайде!

Прочитано 179 разів
Детальніше в цій категорії: Ландшафтний дизайнер »

Випадкові статті

05 вересня, 2015 р.

Алергія на сперму — міф і реальність

Здоров'я
У наш час алергія є нашим постійним супутником. Причому, негативна реакція організму відбувається на побутову хімію, траву, дерева, тварин і т.д. Ви будете здивовані, але алергія можлива у людини на абсолютно дивні речі і компоненти, зокрема, у деяких…
11 січня, 2016 р.

Porsche хоче повернутися в формулу

Авто
Маттіас Мюллер, який є новим головою правління Porsche, повідомив про плани компанії в області автоспорту.
10 січ., 2016 р.

Novitec Rosso представляє початковий тюнінг для автомобіля Ferrari F12 Berlinetta

Авто
Команда фахівців з німецького ательє Novitec Rosso створює свій комплект доопрацювань,…
15 груд., 2015 р.

Кролик в астрологiї

Астрологiя
Кролик — аж ніяк не миле створіння, і тому важко очікувати, що в роботі він буде займати…
06 січ., 2016 р.

Ferrari побудувала екстремальний суперкар

Авто
Мережевим виданням Worldcarfans опубліковані шпигунські фотографії найбільш екстремальній…
17 груд., 2015 р.

Двигун НЛО

Рiзне
Сенсаційну заяву зробив американський фізик Роберт Лазар. Він ще в кінці сорокових років…
04 січ., 2016 р.

Алонсо про перегони

Авто
На трьох останніх етапах перегонів під назвою формула-1 Фернандо Алонсо двічі зміг…
05 січ., 2016 р.

Audi збільшила потужність купе TT RS

Авто
Компанією Audi представлена «заряджена» модифікація купе і родстера TT RS, яка отримала…