Поповнити Фаворит спорт: ліміти, умови та терміни

Поповнити Фаворит спорт

Букмекерська контора Фаворит пропонує вигідні умови для заробітку. Для створення ставки необхідно поповнити рахунок. На вашому депозиті повинна бути мінімальна сума для створення ставки. Поповнити Фаворит онлайн можна різними способами. Існує безліч перевірених та надійних платіжних сервісів для переведення коштів на рахунок.

Незалежно від обраного способу поповнення, ви можете розраховувати на миттєве зарахування коштів. Букмекерська контора не обмежує беттерів у виборі платіжного сервісу – банківські картки, електронні гаманці, термінали.

Вбет

Як поповнити гаманець на Фаворит спорт

Перший крок для поповнення рахунку – авторизація на сайті букмекерської контори. Тільки зареєстровані гравці можуть робити ставки та отримувати прибуток. Це універсальне правило для усіх букмекерських контор в Україні. Для успішної транзакції вам необхідно не тільки заповнити реєстраційну форму, а й пройти верифікацію. Ця процедура необхідна для підтвердження особистої інформації. Після цього клієнту бк пропонують прив’язати платіжну систему до акаунту.

Важливо: платіжна карта, електронний гаманець повинні бути оформлені на ваше ім’я. Зазначені дані обов’язково мають сходитися. Переводити кошти з рахунку сторонньої людини заборонено.

Поповнити рахунок Фаворит ви можете наступними способами:

Карти банків Обслуговуються картки банків Віза та Мастеркард. Враховуйте ліміти по вашим карткам для успішної транзакції. Мінімальна сума поповнення шляхом введення номеру картки – 25 гривень.
Платіжні сервіси Приват24, Єдиний гаманець. Мінімальна сума поповнення – 25 гривень.
Українські термінали Миттєве поповнення від 2 гривен.

Як поповнити Фаворит через Приват24: простий та зручний спосіб

Приват24 вважається найпопулярнішим способом поповнення рахунку на сайті букмекерської контори. Через доступність та можливість поповнення в один клік українці обирають Приват24 для внесення коштів. Поповнення Фаворит через Приват24 включає наступні кроки:

 • авторизація на сайті букмекерської контори;
 • створення платіжного гаманця у особистому кабінеті;
 • обрати способі транзакції Приват24;
 • зазначити суму поповнення;
 • у віконці клікнути «депозит»;
 • створити заявку на поповнення;
 • отримати код на номер українського оператора;
 • ввести цифри у відповідному віконці;
 • після цього слід перевірити зарахування грошей.

Процедура займає декілька секунд, тому ви відразу зможете перейти до створення ставки. Букмекерська контора передбачає зміну реквізитів. Для цього вам необхідно звернутися до служби підтримки бк.

Як поповнити Фаворит через картку

Поповнення за допомогою банківських карток досить актуально серед українських користувачів. Поповнити Фаворит за номером рахунку картки можна на сайті букмекерської контори. Для цього необхідно зазначити номер картки та ввести код із смс-підтвердження. Все це доступно у вкладці «депозит», де є й інші способи поповнення рахунку беттера.

Термін зарахування коштів – 3-4 секунди. Якщо система блокує переказ грошей, це може бути за двох причин – недостатньо коштів на рахунку або встановлений ліміт по картці. Для розв’язання цього питання треба звернутися до представників банку.

Як поповнити Фаворит через термінал

Українські термінали передбачають поповнення рахунку у букмекерській конторі. Фаворит спорт поповнити рахунок можна наступним чином:

 • впевнитися, що термінал приймає платежі на рахунки букмекерської контори Фаворит;
 • встановити суму поповнення, прописати особисті дані;
 • підтвердити транзакцію;
 • отримати повідомлення про зарахування коштів.

Поповнити Фаворит через чек та терміналі – не найкращий спосіб, оскільки не усі термінали приймають платежі на рахунок букмекерських контор. Це пов’язано з політикою ігрових порталів.

Чи можливо поповнити Фаворит з мобільного

Мобільні платежі за номером телефону тимчасово заблоковані. Поповнити Фаворит через Київстар, МТС та інших мобільних операторів не вдасться. Іноді мобільним операторам вдається відновити спосіб поповнення, але це тимчасовий варіант.

Налагодити поповнення через мобільний номер вдасться після легалізації віртуальних азартних ігор в Україні. Це єдиний формат, коли ви зможете безперебійно використовувати різні способи поповнення рахунку.

Поповнення з електронного гаманця

Багато беттерів шукають відповідь, як поповнити Фаворит через Вебмані, але в Україні ця платіжна система офіційно заблокована. Фаворит співпрацює з Wallet One. Ця система передбачає оплату навіть із-за кордону. Зручно використовувати цей спосіб поповнення рахунку, оскільки система автоматично конвертує кошти у валюті на ваш гаманець. Алгоритм поповнення стандартний. Мінімальна сума для внесення коштів на рахунок – 25 гривень. Поповнити Фаворит спорт Easypay ви не зможете, оскільки ця система не використовується бк.

Поповнення через інтернет-банкінг

Українським беттерам найзручніше використовувати Приват24. Способів поповнення рахунку описаний вище. Інші способу інтернет-банкінгу не передбачені.

Правила поповнення рахунку у бк «Фаворит»

Існує декілька правил, як поповнити Фаворит через чек, термінал, картку, електронний гаманець. Збережіть наступні рекомендації:

 • краще поповнювати рахунок у національній валюті, що не передбачує додаткової комісії та переплати при конвертації;
 • не можна мати більше 1 акаунту у бк;
 • гроші поступають на рахунок миттєво. Якщо цього не сталося, зверніться до представника вашої платіжної системи або службу підтримки бк.

Труднощі при поповненні рахунку

Якщо гроші не зараховуються на ваш депозит, це може бути через брак або нестачу грошей. Також банки встановлюють ліміти по карткам, які варто враховувати перед здійсненням транзакції. Також зустрічаються технічні затримки, через які кошти своєчасно не відображаються на вашому депозиті. Звертайтеся до адміністрації Фаворит та відстежуйте новини бк.

FAQ

1. Чи можна використати карту для поповнення іншої людини?

Ні, поповнити депозит ви можете виключно карткою, яка видана на ваші дані.

2. Куди звертатися, якщо гроші не зарахували на депозит?

У службу підтримки бк. Якщо транзакція блокується, зверніться до представника вашого платіжного сервісу.

3. Чи є комісія у букмекерській конторі?

Ні. Фаворит не передбачає комісію.

4. Як дізнатися розмір комісії платіжного сервісу?

Зверніться до представника банку, електронної платіжної системи для отримання інформації по розмірам комісії.

5. Чи є ліміти на поповнення?

Фаворит встановлює мінімальний ліміт 25 гривен, максимальної межі немає.

spin button spin button Випробуй сьогодні вдачу
Скачати на IOS Скачати на Android