Середа, 16 грудня 2015 01:03

Читати корисно

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Читання книг не тільки відмінна звичка, але вельми корисна річ. Дане хобі розвиває мислення людини, допомагає чітко і ясно висловлювати свої думки як усно, так і письмово, покращує пам’ять, позитивно позначається на діяльності працівників розумової праці, розширює кругозір, ерудованість, збільшує словниковий запас.

Крім цього, користь в читанні книг впливає на духовність людини, змушує задуматися над багатьма життєвими моментами, допомагає краще розбиратися в психології інших людей.

Класична книга, окрім вищеназваного, вчить нас історії. Адже в більшості випадків, герої книг переживають події часу, в якому знаходитися сам автор. Крім цього, класика допомагає вчитися на помилках інших людей. Погодьтеся, ми ненабагато відрізняємося від сучасників навіть 19 століття — дуже багато схожих клопоту. Звичайно, для менталітету російської людини ближче за духом буде вітчизняна література.

Автори колишніх часів володіли, куди більшим красномовством і багатством мови, у порівнянні з сучасниками. Це не тому, що люди стали гірше, ні, просто позначається низький рівень виховання та освіти, що є прямим наслідок байдужості до класики та літератури в цілому.

Прочитано 232 разів

Випадкові статті

12 січня, 2016 р.

Renault zero emission в Ізраїлі

Авто
Ізраїльська компанія Better Place продовжує розвивати ідею популяризації електромобілів у всьому світі. Французько-японський союз Renault-Nissan в черговий раз підтримав практичну частину проекту Better Place, надавши для тестування в гарячому ізраїльському…
11 січня, 2016 р.

Plymouth barracuda випущений в 1969 році на олдтаймер-галереї

Авто
Одним з найяскравіших автомобілів на конкурсі елегантності в ході проведення XIX «Олдтаймер-Галереї» стане Plymouth Barracuda тисяча дев’ятсот шістдесят дев’ятого року випуску у виконанні «модний дах» або в англійській версії Mod Top. Такий варіант створили…
12 січ., 2016 р.

Suv subaru b5-tph - екологічна мрія

Авто
Концерн Subaru завжди вмів дивувати своїх нинішніх і потенційних клієнтів. Не був…
16 груд., 2015 р.

Бразилiя

Країни та міста
Бразилія у всіх нас міцно асоціюється зі святами, карнавалами. Дійсно, бразильці дуже…
08 лют., 2016 р.

Утеплення фасадів

Ремонт
При настанні зими більшість жителів багатоповерхівок безпосередньо стикаються з…
14 січ., 2016 р.

Toyota і bmw планують створити спортивну модель

Авто
Компанії проінформували про розширення співпраці. В рамках цієї співпраці буде здійснена…
05 січ., 2016 р.

Audi збільшила потужність купе TT RS

Авто
Компанією Audi представлена «заряджена» модифікація купе і родстера TT RS, яка отримала…
16 груд., 2015 р.

Iндiя

Країни та міста
Індія — дивовижна і загадкова країна, знайомство з якою буде вражати Вас на кожному…