Четвер, 17 грудня 2015 00:31

Дослідження кордонів сонячної системи

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Результати спостережень за кордоном сонячної системи, проводяться штучним орбітальним апаратом IBEX, а також припущення і гіпотези з приводу отриманих з його допомогою знімків були детально викладені на сторінках видання «Листи астрофізичного журналу».

Викладом результатів про виконану науковій роботі займався представник NASA, а також співробітник університету в штаті Алабамі, Якоб Хіріхусен. Свої коментарі з приводу важливості цього наукового проекту висловив і фахівець американського космічного агентства, Ерік Познер (Arik Posner). Як зазначив він, до цього моменту з приводу властивостей і особливостей простору за межами сонячної системи вчені могли висувати лише непідтверджені ніякими фактами припущення. Останні дані, отримані за допомогою дослідницького обладнання, встановленого на апараті IBEX дозволяють зробити деякі висновки з приводу властивостей міжзоряного середовища за межами нашої сонячної системи. Зокрема на кордоні нашої системи з міжзоряним простором апаратом була помічена довга стрічка. Вона не генерує світловий потік, але на основі наявної у вчених інформації складається з атомів водню, які володіють нейтральною енергетикою.

Існування цієї стрічки і деякі відомості щодо неї були отримані практично в теж час двома Непілотована апаратами Вояджер (Voyager). Втім, незважаючи на те, що вони рухаються зараз в безпосередній близькості біля кордону сонячної системи, зареєстрована ними інформація за обсягом і сутності не володіє тією повнотою, яку надав IBEX.

Ґрунтуючись на отриманих космічних даних більшість учених схильні думати, що природа утворення цієї межує з нашою сонячною системою стрічки пов’язана в першу чергу з магнітними полями, що діють у міжзоряному просторі. Зокрема, сонячний вітер, виходячи за межі системи на відстань орієнтовно в 15 млрд. Км. стикається з впливом зіркових магнітних полів і відбивається назад. Як підкреслив автор опублікованої з цього приводу роботи, якщо ця гіпотеза вірна, то існуючі уявлення з приводу властивостей середовища за межами сонячної системи сильно змінюються. Крім того, це дозволить краще зрозуміти, яким чином працюють магнітні поля в міжзоряному просторі.

Вся важливість знань з приводу властивостей магнітних полів за межами сонячної системи полягає в тому, що наша система володіє захисною магнітної оболонкою, створюваної сонячним вітром. Форма цього захисту — міхур. За попередніми даними цей магнітний екран змінює свою форму під впливом зовнішніх магнітних полів, що може негативно позначитися на нас. Без відповідної магнітного захисту ми навряд чи могли б нормально існувати, так як різні міжзоряні хмари і промені являють собою серйозну глобальну загрозу. Для того щоб відповісти на багато питань про зовнішні дії на сонячну систему вчені склали план досліджень за допомогою апарату IBEX на кілька років вперед. Роботи тривають.

Прочитано 125 разів
Детальніше в цій категорії: « Двигун НЛО Дивнi професiї »

Випадкові статті

06 січня, 2016 р.

Honda Pilot тепер з новим обличчям

Авто
У 2008-му році, коли широкій громадськості представили Pilot нового покоління, багато хто не оцінили по достоїнству його зовнішній вигляд, а в особливості передню частину автомобіля.
12 січня, 2016 р.

Прокачуємо гальма

Авто
Справна і надійна робота системи гальмування, практично, є головною функцією сучасного автомобіля.
14 груд., 2015 р.

Свиня в астрологiї

Астрологiя
Незважаючи на те, що Свині можуть бути сумлінними і невтомними працівниками, вони знають,…
16 бер., 2016 р.

Огорожа ділянки. Види парканів

Ремонт
Як ви плануєте повертатися в свій будинок? Ні, зрозуміло, що в гарному настрої, наше…
10 січ., 2016 р.

Оцінюємо плюси останніх моделей Audi

Авто
На дорозі можна часто зіткнуться, як проїжджають автомобілі Audi, це говорить про…
16 груд., 2015 р.

Кiпр

Країни та міста
Кіпр, будучи третім за площі островом Середземномор’я, об’єктивно є найкрасивішим серед…
06 січ., 2016 р.

Як замінити масло в МКПП?

Авто
Процедура заміни масла в МКПП забезпечує збереження автомобільних вузлів у робочому…
16 груд., 2015 р.

Китай

Країни та міста
Нові відчуття і незвідана краса відкриється перед вами під час відпочинку в Китаї.…