Середа, 16 грудня 2015 00:54

Рiвень життя

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Зигмунт Бауман відомий лауреат премії серед засобів масових інформаційних служб заявив цікаві припущення, про те що 5 відсотків загального населення світу стримують третина всього світового багатства різними способами, хто вдома в банках, хто в бізнесі, а хто і в банках.

Про це він повідомив в інтерв’ю місцевій іспанської «PUBLICO». Він припускає взаємозв’язок у виникненні економічної кризи і соціальним, і якщо різниця між рівнем життя продовжить зростати, то людству прийде кінець. Пояснює тим, що та частина людей зайнята у виробництві за всіх старань, банально просто буде не в силах надати достатню кількість продуктів всім іншим.

Досить гостро стоїть питання про демографічну ситуацію, особливо яскраво це виражено в Китаї. За чисельність населення йому немає рівних у світі, швидкий приріст населення не як не означає позитивну, і приказка чим більше, тим краще тут не доречно. Там держава проводить регулювання народжуваності за допомогою закону про дозвіл мати певної кількості дітей. В Україні ж і Росії ситуація зворотна і влада пропонує стимулюючу політику у вигляді матеріальної допомоги при народженні дитини.

Прочитано 132 разів

Випадкові статті

11 січня, 2016 р.

Plymouth barracuda випущений в 1969 році на олдтаймер-галереї

Авто
Одним з найяскравіших автомобілів на конкурсі елегантності в ході проведення XIX «Олдтаймер-Галереї» стане Plymouth Barracuda тисяча дев’ятсот шістдесят дев’ятого року випуску у виконанні «модний дах» або в англійській версії Mod Top. Такий варіант створили…
06 січня, 2016 р.

Автотуризм

Авто
Зараз в наш час, коли автомобілі сталишвидше, комфортабельніше і більш надійні в експлуатації, велике поширення отримав, такий вид туризму, як автотуризм. Втім, як і якісна складська техніка, яка завжди знадобитися в роботі.
06 січ., 2016 р.

Chevrolet Orlando

Авто
Компанія Шевроле десятиліття працювала тільки на внутрішньому американському ринку, і ось…
09 лют., 2016 р.

Як виготовляють пакети?

Рiзне
Після замовлення пакетів, узгодження їх макетів і підписання всіх необхідних документів…
10 січ., 2016 р.

Новинки майбутнього ауді

Авто
Знаменита фірма «Ауді»Чесно обіцяє« помаранчеву революцію »в 2014 році.Швидкісний…
02 лют., 2016 р.

Навіщо тонувати авто?

Авто
Вже давно досить таки стало популярним тонувати вікна в автомобілях, для того щоб вони як…
12 січ., 2016 р.

Самостійна установка парктроника

Авто
Більшість водіїв небудь дряпали або ламали бампера в своїх машинах. Це, звичайно ж,…
07 січ., 2016 р.

Як потрібно правильно гальмувати?

Авто
Закінчувати гальмування необхідно ще до початку повороту. Ні в якому разі не варто…