Як робити ставки в букмекерських конторах: гайд для беттерів

Ставки Фаворит

Букмекерські контори пропонують беттерам вигідні умови для створення ставок. Спостерігаючи за спортивними подіями, гравець має змогу робити ставки та отримувати заробіток. Спортивні парі заключають між беттером та букмекерською конторою. Українським користувачам пропонує Фаворит ставки на футбол, хокей, баскетбол, волейбол, кіберспорт та інші напрямки.

Якщо ви бажаєте заключити парі, необхідно розглянути конкретну подію та коефіцієнти, встановленні букмекерською конторою. Через ці коефіцієнти можна визначити фаворитів та аутсайдерів. Якщо команда або гравець має найбільше шансів на виграш, на його перемогу встановлюють мінімальний коефіцієнт.

Якщо ви робите ставку на аутсайдера з великим розміром коефіцієнту, та він виграє, вам вдасться забрати солідний прибуток. Деякі беттери орієнтуються на фаворитів та грають на символічних коефіцієнтах. Завдяки цьому вони збільшують шанси на отримання прибутку та заощаджують виплати.

Вбет

Як працюють коефіцієнти в бк?

Якщо ви намагаєтесь зрозуміти, як зробити ставку на футбол Фаворит, необхідно детально розглянути питання коефіцієнтів. Це найважливіша деталь, яка визначає надійність бк, переваги для беттера, перспективи отримання прибутку. Розглянемо, як працюють коефіцієнти на реальному прикладі. Припустимо, що ви маєте коефіцієнт на результат футбольного матчу 2.

Це означає, що зі ставкою 100 гривень ви зможете отримати 200 гривень прибутку. Це станеться тільки у тому випадку, якщо ставка виграє. Кожна виграшна ставка повертається у розмірі: сума ставки помножена на коефіцієнт. Чим вищий цей показник, тим більше грошей у перспективі ви можете отримати. Але, високі коефіцієнти не встановлюють на вірогідні результати. Орієнтуючись на високі коефіцієнти при створенні ставки, ви ризикуєте програти.

Окрім цього не слід забувати про маржу. Вона залежить від правил конкретної букмекерської контори. Фаворит вважається надійною платформою із середнім значенням маржі не вище 10%. Це відсоток, який отримує бк за свої послуги.

Розглядаючи питання, як зробити ставку в Фаворит спорт, варто оцінити перспективи конкретної події та прорахувати вірогідність результатів. Не слід завжди орієнтуватися на високі коефіцієнти, оскільки у деяких випадках перемагають аутсайдери. Якщо вам вдалося зробити ставку на них, а команда успішно завершила гру, ви значно покращите своє фінансове становище.

Як зробити ставку на Фаворит спорт: інструкція для користувачів

Букмекерська контора має певні правила, яких слід дотримуватися для створення чесних ставок. Першим кроком до заробітку буде реєстрація. Вам необхідно заповнити примітивну реєстраційну форму. Після цього ви зможете використовувати логін та пароль для доступу до особистого кабінету. Ці данні можна використовувати не тільки через браузер на сайті, але й у додатку.

Обов’язковим етапом для беттерів, які мають намір виводити прибуток, буде верифікація. Це підтвердження особистих та платіжних даних. Пройти цю процедуру можна у будь-який момент. Але, без верифікації ви не зможете перевести заробіток. Бк приділяє особливу увагу політиці конфіденційності, тому намагається запобігти неправомірним діям зі сторони сторонніх осіб. Саме тому верифікація вважається важливим моментом внутрішньої політики закладу.

Після авторизації на сайті постає питання поповнення депозиту. Розмір мінімальної ставки складає 20 гривень. Ви можете поповнити рахунок на будь-яку суму, враховуючи ліміт. Поповнення миттєве, незалежно від способу внесення коштів. Поповнити рахунок можна наступними способами:

 • використовуючи банківську карту будь-якого українського або міжнародного банку;
 • через сервіс Приват-24;
 • з платіжними сервісами Easypay, WalletOne.

Демонстраційних ставок на спорт в Фаворит немає. Якщо ви не розумієте, як поставити ставку на Фаворит спорт, перевірте авторизацію на сайті. Після внесення коштів на рахунок ви можете скористатися бонусами від букмекера. Існує декілька цікавих пропозицій:

 1. Ставка від Вацко. Це прогнози від експерта на футбольні матчі. Футбольний експерт орієнтується лише на значущі події, які цікаві широкому колу людей. Найчастіше саме події зі ставками від Вацко мають високі шансі на отримання прибутку.
 2. Ставки без ризику. Якщо ви намагаєтесь зрозуміти, як в Фаворит спорт як зробити ставку без ризиків, цей формат вам буде цікавим. Сутність такого формату полягає у тому, що є події, які навіть у результаті програшу не залишать ваз без грошей. Ставки без ризику повертають гроші назад.
 3. Експрес дня. Є декілька подій, на які розповсюджується ця пропозиція. Окрім виграшів ви отримуєте додатково +10%.

Акційні пропозиції постійно оновлюються, тому беттерам важливо відстежувати актуальні бонуси. Професійні гравці рекомендують максимально використовувати усі можливості і переваги букмекерської контори для збільшення капіталу.

Використовувати акції чи ні – рішення, яке залежить тільки від вас. Незалежно від вашої стратегії, алгоритм отримання прибутку буде наступним:

 1. Обов’язкова авторизація на сайті, поповнення депозиту від 20 гривен.
 2. Вибір спортивної дисципліни та конкретної події.
 3. Створення ставки ординар (1 подія) або експрес (декілька ставок на різні спортивні події).
 4. Встановлюємо суму ставки.
 5. Підтверджуємо ставку .

Якщо ставка виграла, гроші автоматично відобразяться на вашому депозиті. Не потрібно нічого робити, оскільки ця процедура автоматична. Щоб перевірити ставку Фаворит відстежте інформацію у особистому кабінеті. Враховуйте, що події прематчів розраховуються довше. Якщо ви робили ставку лайв, результати опублікується відразу.

Різноманітні види ставок

Різноманітність ставок визначається широтою розпису. Нараховується близько 200 варіантів ставок. Їх кількість залежить від спортивного напрямку та значущості події. Якщо ми говоримо про Лігу Чемпіонів, варіативність ставок буде досить широкою. Розглянемо найпопулярніші види ставок, які ви зустрінете на Фаворит:

Фора Найскладніший формат для прогнозів. Найчастіше використовується професійними беттерами. Фора зустрічається у подіях, де можна чітко виявити фаворита та аутсайдера. За класичною схемою фаворити мають найнижчі коефіцієнти.

Якщо розглядати фору на конкретних прикладах: при коефіцієнті 1,15 на футбольну команду ви робите ставку 1000 гривен, виграш буде 115 гривень. Якщо фаворит програє, ви втрачаєте 1000 гривень. Якщо ж поставили на аутсайдера, сума виграшу буде солідною. На фоні мізерної вірогідності перемоги аутсайдера, ви можете скористатися форою. Вона не конкретизує цифри та результати. Сутність полягає у тому, що фора пропонує визначити – більше або менше. Якщо ви побачите фору + або -, ви зможете зробити ставку на результат від конкретного числа.

Наприклад, Ювентус заб’є +2, тобто більше 2 голів. Якщо ви ставите фору від цього числа та команда забиває 3,4,5… голів, ви отримаєте прибуток.

Професійні беттери виділяють європейську та азіатську фору. Якщо говорити про першу, вона легка та зрозуміла. Ви можете зустріти не тільки цілі цифри, але й половинчасті (+1,5, -2,5). Фора із цілими числами передбачає повернення ставки. Якщо ви обираєте половинчастий формат, повернути у випадку програшу гроші не можна.

У азіатській форі зустрічаються навіть четверні показники. Наприклад, 1,25, 3,75. Цей формат передбачає одну дві складові в рамках однієї ставки. Умовно суму ставки поділяють на дві частини. Якщо ви маєте 2,75, одна частина ставки – на 2,5, інша – на +3.

Тотал Тотал – це кількість показників у сумі. Наприклад, ви можете спрогнозувати кількість голів футбольної команди. Тотал може бути різноманітним, різної складності. Все залежить від обраної спортивної події та її розпису.

Найоб’єктивніше використовувати тотал для подій у режимі реального часу. Беттер зможе оцінювати ризики та перспективи таких ставок, враховуючи ситуацію на даний момент. Розглянемо на прикладі футбольного матчу: за останні 30 хвилин гри рахунок залишається 3-0. Беттер може зросити ставку на 4 гол. Якщо команда забиває його, беттер отримує прибуток з гарним коефіцієнтом.

Серед різновидів тоталу є індивідуальний. У такому випадку уточнюється, яка команда отримує певні показники. Наприклад, індивідуальний тотал для Ювентусу на кількість голів +3. Уточнення відображається на розмірі коефіцієнтів.

Результат матчу Цей формат найбільш зрозумілий навіть для новачків у сфері беттінгу. Гравцю пропонують спрогнозувати результат: виграш, поразка конкретної команди, гравця, або нічия. Після оголошення результатів беттер може визначити виграшні ставки.

Окрім результатів гри є й інші варіанти ставок. Наприклад:

·        результат тайму. Беттер може зробити Фаворит ставки на футбол у рамках одного матчу;

·        на конкретну хвилину. Спрогнозувати такий результат досить складно. До певного часу беттер повинен спрогнозувати конкретний результат;

·        на останні хвилини гри. Наприклад, до кінця матчу залишилось 10 хвилин. Вам пропонують спрогнозувати кількість голів за цей час.

Точний рахунок У цьому випадку необхідно встановити точний рахунок, з яким команди завершать гру. Такі ставки варто детально прораховувати, оскільки умовами події можуть бути додаткові обмеження. Не виключайте додатковий час та інші «підводні камені», які можуть повністю перевернути хід події.
Перший гол Окрім першого голу у грі є ще декілька варіантів ставок. Наприклад, перший гол може бути обмежений часовими кордонами, конкретними гравцями, іншими умовами. Через це спрогнозувати перший гол не завжди легко. Складність ставок передбачає більш високі коефіцієнти.

Як робити ставки на Фаворит спорт в LIVE-режимі

Усі вищеперераховані варіанти ставок використовуються у режимі реального часу. Фаворит спорт ставки на футбол та інші спортивні події відрізняються високими коефіцієнтами. Вони суттєво відрізняються від прематчів, тому використовуються професійними беттерами для примноження депозиту.

Для створення ставок лайв необхідно швидко реагувати на перебіг подій та орієнтуватися у спортивній події. Найкраще зібрати якомога більше інформації про подію для більш чіткого її розуміння. Лайв-ставки – це динамічність та непередбачуваність. Варто аналізувати ситуацію на екрані для більш точного прогнозу.

Варто зазначити, що коефіцієнти лайв постійно змінюються. Тому, перед беттером постає завдання спіймати високі коефіцієнти для створення ставки.

Як обрати спортивну подію для ставок?

Якщо ви не знаєте в Фаворит спорт, як робити ставки, необхідно звернути увагу на конкретну подію. Серед різноманіття спортивних дисциплін, які доступні в прематчі та лайві, варто враховувати не тільки особисті переваги, але й перспективи. Найскладніше робити прогнози у рамках маловідомих спортивних подій.

Якщо ви обираєте міжнародні події, набагато легше буде з пошуком інформації та оцінкою події. Незалежно від цього, у гравця має бути мінімальне розуміння правил. Особливо, якщо ви робите ставки у режимі лайв, без знання базових правил гри неможливо спрогнозувати хід події.

З метою отримання прибутку ви можете проаналізувати статистику попередніх матчів. Статистичні дані допоможуть зрозуміти стиль гри команди та окремих гравців. Але, не слід забувати про фортуну. Якщо аутсайдеру вдається перемогти, тисячі беттерів втрачають великі гроші. Саме вдача може стати вирішальним фактором беттінгу.

При створенні ставки також слід враховувати топові події, які виділяє бк Фаворит. Вони зазначені у акційних пропозиціях. Там виділяють події з високими шансами отримати прибуток. Навіть якщо ви не досить розумієте принцип гри, експерти надають важливу інформацію для створення ставок.

Ліміти ставок та виграшів в Фаворит

Онлайн ставки на футбол на Фаворит спорт починаються з 20 гривень. Це мінімальна сума, з якої ви можете розпочати свій заробіток. Обмежень по максимальним ставкам немає. Потенційний виграш не обмежений розміром ставки.

Заробіток буде повністю залежати від коефіцієнта події та розміру ставки. Чим вище ставка, тим солідніше ваш виграш. Ви можете контролювати прибуток на сайті букмекерської контори. 20 гривень мінімальної ставки застосовуються для прематчів та лайв-подій.

Новачкам краще починати з мінімальних ставок, аби вам було легше зрозуміти алгоритм отримання прибутку. З мінімальними ставками ви не зможете програти велику суму грошей.

Як продати ставку на Фаворит спорт та отримати гроші?

Існує досить багато стратегій, які пропонують професійні беттери для примноження депозиту. Орієнтуватися на них з метою отримання прибутку без ризиків досить складно. Це пояснюється тим, що саме стратегії можуть стати «пасткою» для новачків. Якщо ви не розумієте, як контролювати банкролл, як працює бк, який розмір її маржі, використання стратегій для заробітку стане складним етапом.

Однак є прості поради, які допоможуть гравцям не залишитися без грошей та знизити ризики програшу. Орієнтуйтеся на такі поради:

 1. Розпочніть свій беттінг з вивчення правил створення ставок. Варто зрозуміти, як працює алгоритм отримання прибутку, які події краще обирати для ставок, на що звертати увагу у першу чергу. Неуважність може стати «підводним каменем», через який ви не зможете насолодитися якісним та прибутковим беттінгом.
 2. Починайте з мінімальних ставок. Вам потрібен час, щоб зрозуміти процес заробітку. Беттінг вважається досить складною сферою, оскільки передбачає аналітичні навички, аналіз статистики, події та інші важливі моменти.
 3. Максимально використовуйте пропозиції від букмекерської контори. Розглядайте ставки дня або експертні поради від Фаворит. Вони допоможуть вам розпочати з подій, у яких ви отримаєте чітке розуміння прогнозів по ставкам.
 4. Об’єктивно оцінюйте коефіцієнти бк та враховуйте розмір маржі. Якщо ви обираєте ризиковані результати із високими коефіцієнтами, вірогідність такого результату мінімальна.

Саме інформованість в усіх аспектах беттінгу та конкретної події допоможе зробити найвлучніший прогноз. Збір інформації для новачків та професійних гравців – найважливіший аспект, який враховують при створенні ставки.

FAQ

1. Який перший крок для створення ставки в Фаворит?

Для початку вам необхідно зареєструватися на сайті букмекерської контори. Тільки авторизовані користувачі мають доступ до ставок з реальним прибутком. Також важлива верифікація для підтвердження особистих даних.

2. Скільки можна заробити на спортивних ставках?

Таких обмежень адміністрація бк не встановлює. Розмір прибутку залежить від коефіцієнта та ставки. Мінімально ви можете поставити 20 гривень.

3. Чи працюють стратегії для отримання прибутку в Фаворит?

Стратегій існує досить багато. Стверджувати, що вони 100% працюють, недоречно. Новачкам найкраще орієнтуватися на пораду у нашому огляді. Це класичні правила, з якими ви не розчаруєтеся у ставках на спортивні події.

4. На що орієнтуватися при виборі події?

Ви можете орієнтуватися на ряд критеріїв. Наприклад, особисті переваги, знання правил певної спортивної гри. Також ви можете враховувати коефіцієнти події або експерті огляди від бк Фаворит. Наприклад, у нагоді вам можуть стати «експреси дня».

5. Скільки всього існує варіантів для створення ставки?

Нараховується близько 200 варіантів. Найпопулярнішими вважаються: тотал, фора, точний рахунок, перший гол.

spin button spin button Випробуй сьогодні вдачу
Скачати на IOS Скачати на Android