Здоров'я

Вівторок, 04 жовтня 2016 11:11

Харчова сіль в лікуванні нежиті

Осінньо-зимовий період — час, коли простудні захворювання знаходяться на піку популярності. Мало хто не стикається в ці місяці з нежиттю, гайморитом. Починається справжня атака аптек.

Середа, 07 вересня 2016 11:16

Як проводиться шкірне тестування?

Якщо у вас алергія, то напевно, ви повинні підготуватися до проведення шкірного тестування. Що це таке і як воно проводиться? Давайте розглянемо разом.

У болів в потилиці може бути безліч різних причин, тому самостійне лікування даного симптому за допомогою народних засобів найчастіше виявляється неефективним. Більшість лікарських рослин, які складають основу такого лікування, можуть вибірково діяти на судини, нервову систему або запальні процеси.

Середа, 03 серпня 2016 11:35

Йога для лікування гіпертонії

Як показує статистика, раніше більше людей вмирало від різних інфекційних захворювань. Зараз ця проблема вирішена — випускається багато антибактеріальних препаратів, вакцин, які допомагають швидко здолати інфекцію. Зате збільшилася статистика смертності від інсульту, інфаркту та інших серцевих, судинних патологій.

Весна — а значить, пора вставати на високі підбори. Але красиве взуття аж ніяк не гарантія красивої ходи, головне — підібрати правильне взуття. Інакше це може загрожувати проблемами зі здоров’ям. Про те, чим може обернутися гонитва за високими підборами і як грамотно вибрати взуття, ми поцікавилися у фахівців відділення функціональної діагностики медичного дослідницького центру.

Вівторок, 15 березня 2016 10:49

Діагностика опісторхозу

Як при гострому, так і при хронічному опісторхозі у захворювання немає специфічних симптомів. Зараження паразитом можна запідозрити після бесіди з хворим, в якій з’ясовується, що він або проживав / проживає в осередку опісторхозу, або вживав погано термічно оброблену рибу, привезену з вогнища.

Вівторок, 15 березня 2016 10:43

Аналіз на опісторхоз

Діагностика гострого опісторхозу. За допомогою мікроскопічного аналізу калу і жовчі затруднене, оскільки відкладати яйця дорослі паразити починають лише через 4-6 тижнів після зараження.

Наближається літо, а разом з ним короткий і облягаючий одяг, купальники і пляж. Звичайно, не хочеться ховатися в довгі безрозмірні балахони, які приховають недосконалість наших ніжок. Тому ми починаємо перейматися тим, що потрібно змінити в нашому житті, щоб зробити їх стрункішими і привабливішими.

Сторінка 1 із 2

Випадкові статті

06 серпня, 2016 р.

Народні засоби від болів в потилиці

Здоров'я
У болів в потилиці може бути безліч різних причин, тому самостійне лікування даного симптому за допомогою народних засобів найчастіше виявляється неефективним. Більшість лікарських рослин, які складають основу такого лікування, можуть вибірково діяти на…
14 грудня, 2015 р.

Свиня в астрологiї

Астрологiя
Незважаючи на те, що Свині можуть бути сумлінними і невтомними працівниками, вони знають, як насолоджуватися життям, і можуть бути справжніми сибаритами.
06 січ., 2016 р.

Mclaren тепер конкурує з Bugatti

Авто
Виробник суперкарів під назвою McLaren планує випустити в дві тисячі чотирнадцятому році…
06 січ., 2016 р.

Яким повинен бути перший автомобіль для новачка?

Авто
Існує такий світогляд, що перший автомобіль не повинен бути новим або дорогим. Але якщо,…
07 черв., 2016 р.

СБУ заарештувала екс-депутата міськради Севастополя за фінансування сепаратизму

Рiзне
СБУ заарештувала екс-депутата міськради Севастополя Євгенія Казьміна за фінансування…
15 січ., 2016 р.

Toyota відкликає з американського ринку майже сімсот тисяч автомобілів

Авто
Японська корпорація під назвою «Тойота» проінформувала в середу про відкликання з…
15 груд., 2015 р.

Мавпа в астрологiї

Астрологiя
Не викликає сумніву той факт, що Мавпи вважають себе природними лідерами — ось чому люди,…
05 січ., 2016 р.

Авто-скло

Авто
Всім відомо, що ми погано бачимо черезбрудне лобове скло відбувається на дорозі. До того…