Здоров'я

Вівторок, 04 жовтня 2016 11:11

Харчова сіль в лікуванні нежиті

Осінньо-зимовий період — час, коли простудні захворювання знаходяться на піку популярності. Мало хто не стикається в ці місяці з нежиттю, гайморитом. Починається справжня атака аптек.

Середа, 07 вересня 2016 11:16

Як проводиться шкірне тестування?

Якщо у вас алергія, то напевно, ви повинні підготуватися до проведення шкірного тестування. Що це таке і як воно проводиться? Давайте розглянемо разом.

У болів в потилиці може бути безліч різних причин, тому самостійне лікування даного симптому за допомогою народних засобів найчастіше виявляється неефективним. Більшість лікарських рослин, які складають основу такого лікування, можуть вибірково діяти на судини, нервову систему або запальні процеси.

Середа, 03 серпня 2016 11:35

Йога для лікування гіпертонії

Як показує статистика, раніше більше людей вмирало від різних інфекційних захворювань. Зараз ця проблема вирішена — випускається багато антибактеріальних препаратів, вакцин, які допомагають швидко здолати інфекцію. Зате збільшилася статистика смертності від інсульту, інфаркту та інших серцевих, судинних патологій.

Весна — а значить, пора вставати на високі підбори. Але красиве взуття аж ніяк не гарантія красивої ходи, головне — підібрати правильне взуття. Інакше це може загрожувати проблемами зі здоров’ям. Про те, чим може обернутися гонитва за високими підборами і як грамотно вибрати взуття, ми поцікавилися у фахівців відділення функціональної діагностики медичного дослідницького центру.

Вівторок, 15 березня 2016 10:49

Діагностика опісторхозу

Як при гострому, так і при хронічному опісторхозі у захворювання немає специфічних симптомів. Зараження паразитом можна запідозрити після бесіди з хворим, в якій з’ясовується, що він або проживав / проживає в осередку опісторхозу, або вживав погано термічно оброблену рибу, привезену з вогнища.

Вівторок, 15 березня 2016 10:43

Аналіз на опісторхоз

Діагностика гострого опісторхозу. За допомогою мікроскопічного аналізу калу і жовчі затруднене, оскільки відкладати яйця дорослі паразити починають лише через 4-6 тижнів після зараження.

Наближається літо, а разом з ним короткий і облягаючий одяг, купальники і пляж. Звичайно, не хочеться ховатися в довгі безрозмірні балахони, які приховають недосконалість наших ніжок. Тому ми починаємо перейматися тим, що потрібно змінити в нашому житті, щоб зробити їх стрункішими і привабливішими.

Сторінка 1 із 2

Випадкові статті

06 січня, 2016 р.

Ford представить на аукціоні концепт-кар одинадцятирічної давності

Авто
На аукціоні під назвою RM Auctions, який буде проходити дев’ятнадцятого і двадцятого січня поточного року в штаті Арізона, на продаж виставлять концептуальний пікап під назвою Ford F-150 Lightning Rod, що дебютував одинадцять років тому на моторшоу в місті…
15 січня, 2016 р.

Toyota вносить поновлення

Авто
Універсал Тойота Авенсіс в третьому поколінні вже з’явився.
10 січ., 2016 р.

Opel привезе до Франкфурту секретний концепткар разом з новими машинами

Авто
Німецький Opel, який входить в концерн General Motors, приготував відразу три світові…
12 січ., 2016 р.

Subaru impreza wrx sti

Авто
Спортивний седан Impreza WRX STI був показаний на Московському мотор-шоу. У нашій країні…
06 січ., 2016 р.

Faralli Mazzanti скоро представить суперкар під назвою Mugello

Авто
Італійською компанією під назвою Faralli & Mazzanti опубліковані зображення-тизери…
10 січ., 2016 р.

Pajero sport спортивний pajero або універсал від l200

Авто
Поки автовиробники Європи та Америки роздумують над тим, що краще: паркетники або…
04 січ., 2016 р.

Аерографія — краса і стиль

Авто
Мистецтво оточує нас повсюдно. Це можуть бути картини, скульптури, просто дизайн…
02 вер., 2016 р.

Металопластикові вікна (чим ПВХ краще дерева)

Ремонт
Металопластикові вікна за останнє десятиліття практично витіснили дерев’яні вікна з…