Здоров'я

Вівторок, 04 жовтня 2016 11:11

Харчова сіль в лікуванні нежиті

Осінньо-зимовий період — час, коли простудні захворювання знаходяться на піку популярності. Мало хто не стикається в ці місяці з нежиттю, гайморитом. Починається справжня атака аптек.

Середа, 07 вересня 2016 11:16

Як проводиться шкірне тестування?

Якщо у вас алергія, то напевно, ви повинні підготуватися до проведення шкірного тестування. Що це таке і як воно проводиться? Давайте розглянемо разом.

У болів в потилиці може бути безліч різних причин, тому самостійне лікування даного симптому за допомогою народних засобів найчастіше виявляється неефективним. Більшість лікарських рослин, які складають основу такого лікування, можуть вибірково діяти на судини, нервову систему або запальні процеси.

Середа, 03 серпня 2016 11:35

Йога для лікування гіпертонії

Як показує статистика, раніше більше людей вмирало від різних інфекційних захворювань. Зараз ця проблема вирішена — випускається багато антибактеріальних препаратів, вакцин, які допомагають швидко здолати інфекцію. Зате збільшилася статистика смертності від інсульту, інфаркту та інших серцевих, судинних патологій.

Весна — а значить, пора вставати на високі підбори. Але красиве взуття аж ніяк не гарантія красивої ходи, головне — підібрати правильне взуття. Інакше це може загрожувати проблемами зі здоров’ям. Про те, чим може обернутися гонитва за високими підборами і як грамотно вибрати взуття, ми поцікавилися у фахівців відділення функціональної діагностики медичного дослідницького центру.

Вівторок, 15 березня 2016 10:49

Діагностика опісторхозу

Як при гострому, так і при хронічному опісторхозі у захворювання немає специфічних симптомів. Зараження паразитом можна запідозрити після бесіди з хворим, в якій з’ясовується, що він або проживав / проживає в осередку опісторхозу, або вживав погано термічно оброблену рибу, привезену з вогнища.

Вівторок, 15 березня 2016 10:43

Аналіз на опісторхоз

Діагностика гострого опісторхозу. За допомогою мікроскопічного аналізу калу і жовчі затруднене, оскільки відкладати яйця дорослі паразити починають лише через 4-6 тижнів після зараження.

Наближається літо, а разом з ним короткий і облягаючий одяг, купальники і пляж. Звичайно, не хочеться ховатися в довгі безрозмірні балахони, які приховають недосконалість наших ніжок. Тому ми починаємо перейматися тим, що потрібно змінити в нашому житті, щоб зробити їх стрункішими і привабливішими.

Сторінка 1 із 2

Випадкові статті

11 січня, 2016 р.

Plymouth barracuda випущений в 1969 році на олдтаймер-галереї

Авто
Одним з найяскравіших автомобілів на конкурсі елегантності в ході проведення XIX «Олдтаймер-Галереї» стане Plymouth Barracuda тисяча дев’ятсот шістдесят дев’ятого року випуску у виконанні «модний дах» або в англійській версії Mod Top. Такий варіант створили…
10 січня, 2016 р.

Opel zafira tourer concept

Авто
На Автосалоні, який проходив в Женеві, відбулася прем’єра світового рівня — Opel Zafira Tourer Concept. Концепт дає особливе уявлення про те, яким незабаром буде однооб’ємник Opel Zafira майбутнього покоління.
12 січ., 2016 р.

Правильне полірування стекол

Авто
Розроблено безліч різних технологій дляздійснення полірування стекол, використання яких,…
01 бер., 2016 р.

Навіщо сайту контент?

Рiзне
Почнемо з самого поняття «контент». Слово контент взято з англійського слова «content»,…
10 січ., 2016 р.

Nissan teana — що в образі тобі моєму

Авто
На території Японії багато років пліч-о-пліч ведуть свою бурхливу діяльність кілька…
06 січ., 2016 р.

Bmw i8 з уроками ковзання

Авто
Поступово BMW i8 набуває форму. Автомобіль, ймовірно, вже близький до серійного втілення.…
20 бер., 2016 р.

Правильне взуття — запорука красивої ходи

Здоров'я
Весна — а значить, пора вставати на високі підбори. Але красиве взуття аж ніяк не…
11 січ., 2016 р.

Porsche хоче повернутися в формулу

Авто
Маттіас Мюллер, який є новим головою правління Porsche, повідомив про плани компанії в…